Keystone logo

68 Літній курс Програми в Бізнес-дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Літній курс
  • Бізнес-дослідження
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (68)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Літній курс Програми в Бізнес-дослідження

Літній курс в бізнес, економіки та управління можна поставити студентів на прискорену отримувати їх ступінь. Багато студентів вибирають для вступу до літніх бізнес класі, щоб випередити у виконанні їх вимогам програми або отримати більш повне уявлення про найважливіші поняттях. Літні курси в деяких установах, мають менший розмір, що дозволяє студентам взаємодіяти з їх інструктором на більш особистому рівні, який може бути крайнім перевагу.

Що таке літо курс ділового, економіки і управління? Це всеосяжний курс може дати студентам подальше розуміння престижному діловому світі, бухгалтерського обліку, фінансів та людських ресурсів. Будь студенти зацікавлені в кар'єрі в венчурний капіталізм, бізнес-маркетингу або хотіли б розвивати компанію самостійно, вони можуть дізнатися поняття, необхідні для успішного досягнення своїх цілей.

Бізнес, економіка і курси адміністрування включені в найрізноманітніших спеціальностей.Студенти можуть перейти в інтенсивний вивчення ділової практики і розширити свої знання в області економіки в рамках восьми до 10-тижневого періоду. Цей курс фокусується на темах, в тому числі бухгалтерського обліку, маркетингу, менеджменту та операцій, ділової етики та корпоративної відповідальності.

Курс ділового, економіки та управління змінюється у вартості в залежності від того, що школа студент вибирає, а також, де школа знаходиться. Багато коледжів відрізняються за своєю Літній курс ціноутворення навчання, даючи студентам фінансову перевагу на курсах протягом літніх місяців.

Студенти, які зацікавлені в прийнятті цих курсів часто прагне зробити кар'єру в області фінансів, управління, банківська справа, бізнес, фондових ринків, інвестицій, онлайн-торгівлі або товарів і послуг. Банки, медичні організації, венчурні фірми і державні установи часто наймають студентів з великим досвідом в бізнесі, економіці та управлінні.

Онлайн курси є відмінним способом, щоб виконати вимоги коледжу з зручності будинку. Студенти, які їдуть в літні місяці можуть продовжити свою освіту, беручи річний курс і почати навчальний рік на крок попереду. Студенти, які зацікавлені в онлайн курс може почати з перегляду нашій базі. Ви можете закінчити свою ступінь в рекордно короткі терміни, взявши літні курси, які допоможуть вам заповнити ваші основні вимоги. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.