Filter
курс
США Wisconsin Eau Claire Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Eau Claire

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Eau Claire (вимовляється: О 'Клер, французька для чистої води) являє собою місто з населенням близько 62000 на північному заході штату Вісконсін. Як і більшість міст США її розмір, все Eau Claire пропонує шляхом громадського транспорту є відносно анемією муніципальної системи автобуса. Автобуси мають стійки велосипеда.

Курси і навчання: США,, Eau Claire. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Wisconsin
Eau Claire
Тип навчання
Форма навчання
University of Wisconsin Eau Claire College of Business

Студентська Програма професійного розвитку являє собою серію некредитних семінари покликані дати студентам бізнес-навички, необхідні, щоб представити себе на високому про ... [+]

Студентська Програма професійного розвитку являє собою серію некредитних семінари покликані дати студентам бізнес-навички, необхідні, щоб представити себе на високому професійному рівні протягом всієї їхньої кар'єри.

Студентська Програма професійного розвитку складається з чотирьох семінарів: планування кар'єри, професійний зовнішній вигляд, професійна етика, і роботу кампанії. Семінари закінчення вимогою для всіх бізнес-коледжу майори. Студентам пропонується прийняти всі чотири до подачі заяви про стажування. ... [-]

США Eau Claire
Вересень 2019
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою