Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, White Plains

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

White Plains великий передмістя Нью-Йорка відомий як комерційної столицею міст Підмосков'я. Місто є домом для великий список вузів, що здійснюють підготовку в першу чергу права, релігії та бізнесу.

Курси і навчання: США,, White Plains. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курс: Програма готельного господарства

Culinary Tech Center
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 - 9 місяці Відкритий конкурс США New York White Plains + 2 більше

Індустрія гостинності охоплює готелі, курорти, ресторани, круїзи, конференц-центри, тематичні парки, приватні клуби та багато інших підприємств галузі туризму.

Курс: Комерційне приготування плюс Externship

Culinary Tech Center
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 - 9 місяці Відкритий конкурс США New York White Plains + 2 більше

У Culinary Tech Center ми готуємо студентів до нагородження кар'єри в кулінарному мистецтві. Поєднуючи комерційну теорію кулінарії з практичним навчанням у галузях стандартної кухні, ми можемо допомогти майбутнім професійним кухарям навчитися навичкам, необхідним для участі в роботі початкового рівня в кулінарній галузі.