Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Wheeling

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Wheeling. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Англійська мова та література передові програми (ASP)

Solex College
Кампус Денне навчання 36 тижні Вересень 2019 США Wheeling

Розширений англійської філології програма пропонує студентам можливість розширити академічні знання англійської мови, розроблені в рамках інтенсивні курси англійської мови, з додаванням передових діяльність, практика, відео-і комп'ютерних вправ.

Інтенсивна програма англійської (IEP і IEP)

Solex College
Кампус Денне навчання 1 - 9 місяці Вересень 2019 США Wheeling

Коледж SOLEX Інтенсивна програма англійської (IEP) пропонує студентам унікальну можливість вивчати англійську мову у віртуальну реальність. Наша програма пропонується на всіх трьох місцях SOLEX і надає широкий спектр класу разів для безшовної інтеграції в ваш графік.