Filter
курс
США Missouri Warrensburg Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Warrensburg

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

У місті Warrensburg можна знайти в штаті Міссурі хостинг з населенням близько 23 000 жителів. Він діє як місце проведення відомого Університету Центрального Міссурі.

Курси і навчання: США,, Warrensburg. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Missouri
Warrensburg
Тип навчання
Форма навчання
University of Central Missouri

Місія програми "Інтенсивна англійська мова" - це інтенсивна програма, яка викладає широкий спектр знань англійської мови та вміння вивчати англійську мову, що не є носіям ... [+]

АНГЛІЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ МОВИ

Ласкаво просимо до Інституту англійської мови UCM (ELI). Ми пропонуємо академічну інтенсивну англійську програму (потрібна посилання на IEP) та короткострокове спеціалізоване культурне програмування для учнів у University of Central Missouri . Наша мета - забезпечити студентів, які вивчають англійську мову, навички, необхідні для успіху в університеті, в кар'єрі або в спеціалізованих мовних програмах. ELI розміщується спільно з Центром глобальної освіти в Студентському Союзі Елліотта 302. Ми є підрозділом англійської та філософської шкіл.... [-]

США Warrensburg
інформація
англійська
Денне навчання
8 - 72 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою