Filter
курс
США California Torrance Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Torrance

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Торранс великий пригород Лос-Анджелеса відомий своїми прекрасними пляжами і погоди. Місто також є домом для багатьох університетів і має одну з найбільших Східної Азії вплив у країні.

Курси і навчання: США,, Torrance. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
California
Torrance
Тип навчання
Форма навчання
El Camino College

Ель Каміно коледж пропонує студентам інтенсивну інтенсивну англійську програму через їхню мовну академію (ECLA). Співробітники ECLA розташовані на кампусі Південного Калі ... [+]

Каліфорнійський коледж пропонує студентам прем'єру Інтенсивна англійська програма Через їхню мовну академію (ECLA). Співробітники ECLA розташовані на кампусі Південного Каліфорнії в Каліфорнійському коледжі, забезпечуючи якісне навчання та взаємодію один на один для кожного студента, який вивчає англійську мову.

Якщо ви хочете зміцнити свій англійський мову, щоб перейти до коледжу Ель Каміно, продовжувати навчання в чотирирічному навчальному закладі або отримати довіру до англійського спікера, ECLA допоможе вам досягти ваших цілей. ... [-]

США Torrance
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою