Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Titusville

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Курси і навчання: США,, Titusville. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

комбінований FAA / EASA професійний пілот програми (вертоліт)

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 20 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

комбінований FAA / EASA Professional Pilot Програма Брістоу Академії забезпечує повну європейську сертифікацію EASA шляхом об'єднання CPL (H) навчання з компонентами підготовки FAA. Цей курс схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).

EASA інтегрований комерційну ліцензію пілота (вертоліт)

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

Програма Брістоу Академії EASA Integrated Commercial Pilot License (CPL-H) призначена для студентів, що бажають отримати роботу на європейському ринку польоту.

Пілотна програма професійний вертоліт

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

FAA Professional Pilot Програма Брістоу Академії являє собою всеосяжний навчальний план землі і навчання польоту, спрямованих на розвиток студентів в професійних авіаторів. Сертифікований інструктор польотів (CFI) і сертифікований інструктор польотів за приладами (CFII) доступні в якості додаткових компонентів. Ця програма, в поєднанні з CFI і CFII курсів, схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).