Filter
курс
США Texas San Antonio Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, San Antonio

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Сан - Антоніо це місто, назване на честь святого Антонія Падуанського. Більше 31 вищих навчальних закладів господаря більше 100000 студентів. Arrieson River Theater, ацтеків на річці, Fiesta Noche-дель-Ріо і Кінопалац є основними пам'ятками міста. "

Курси і навчання: США,, San Antonio. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Texas
San Antonio
Тип навчання
Форма навчання
The University of Texas at San Antonio

Інтенсивна англійська програма допоможе вам досягти своєї мети - володіти англійською мовою для академічного навчання в Сполучених Штатах. Акредитована виборчою комісією ... [+]

. Чого очікувати

Ваш тест на розміщення буде вводитись під час орієнтації для визначення вашого рівня кваліфікації. Ви будете розміщені на одному з 3-х рівнів англійської мови на основі результатів: Intermediate, High Intermediate та Advanced . Розмір класу становить приблизно 15 студентів. Ми проводимо свої заняття на Головному кампусі вранці і вдень.

Програма інтенсивного вивчення англійської мови пропонує унікальний освітній досвід:... [-]

США San Antonio
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 - 14 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою