Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Houston

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Перераховані в якості найбільшого міста в штаті Техас і четвертого за величиною в країні за чисельністю населення, міста Х'юстон славиться своїми масивними і унікальний горизонт, який його визначає. Крім того, що більше 2 мільйонів осіб проживають тут, у місті є чотири державних університетів у межах його кордонів. Це не включає в себе більшу кількість приватних вищих навчальних закладів.

Курси і навчання: США,, Houston. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Aviation Maintenance Technician (AMT) Program

Aviation Institute of Maintenance
Кампус Денне навчання 21 місяці інформація США Duluth Irving Houston Indianapolis Kansas City Las Vegas Washington Virginia Beach Casselberry Philadelphia Oakland + 10 більше

Інтенсивна англійська Програма

Bilingual Education Institute
Кампус Заочне навчання 7 тижні США Houston

Bei в інтенсивної англійської мови проводить навчання якості для наших студентів, мотивувати їх для досягнення в областях вчених, бізнес, і в локальних і глобальних спільнот.

Звичайно: TOEFL курси підготовки до іспитів

American National College
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Atlanta Houston

Наша TOEFL та Академічний англійська Підготовка до іспитів курс дасть вам тестові навички та рівень володіння англійською мовою, що вам потрібно зробити, а на іспиті.

Курс: Англійська як друга мова (ESL)

American National College
Кампус Денне навчання 56 тижні Вересень 2019 США Atlanta Houston + 1 більше

Ми знаємо, що досягнення своєї мрії та цілі часто вимагає, щоб ви вивчати англійську мову в першу чергу.