Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Pleasant Hill

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Курси і навчання: США,, Pleasant Hill. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

інтенсивні англійська (ESL) програм

International Education Center At Diablo Valley College
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Pleasant Hill

У Вас вже є досвід вивчення англійської мови? Якщо вашою метою є, щоб досягти успіху в Diablo Valley College (DVC) або отримати ступінь бакалавра або магістра від верхньої університету в США, рівень Advanced B в міжнародному освітньому центрі може допомогти вам досягти цього.

падіння програми міст

International Education Center At Diablo Valley College
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Pleasant Hill

Як іноземний студент, наше падіння Програма Академічний міст у МВЦ дасть вам академічні навички та особисті впевненість вам потрібно, щоб почати перші два роки ступінь вашого бакалавра в Diablo Valley College (DVC).