Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, New Mexico

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, New Mexico. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Люблю одну ... люблю всю програму

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація США Santa Fe

Ваш син чи дочка матимуть змогу насолодитися своєю молодістю, енергійністю та цікавістю, щоб вивчити багато різних культур на чотирьох континентах.

Готель, ресторан і сертифікації систем менеджменту туризму

Northern New Mexico College (NNMC)
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 США Española

Ласкаво просимо в Школу ресторанного та готельного менеджменту туризму, де ми готуємо студентів до позиції управління у швидко зростаючому гостинності та туризму.

семестрів програми

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD
Кампус Денне навчання 16 тижні Вересень 2019 США Santa Fe

Якщо у вас є міцний фундамент англійською мовою, але потребують деяких академічних основі уроків, це ідеальна програма для вас. Мета полягає в тому, щоб переконатися, що ви будете готові писати, читати і говорити на академічному, університетського рівня в англійській мові.