Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Santa Fe

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Санта-Фе є столицею американського штату Нью-Мексико. Поряд з іншими Тема Місто особливо відомий вищу освіту в галузі гуманітарних наук. Скульптури на відкритому повітрі особливо привертає увагу дорослих студентів.

Курси і навчання: США,, Santa Fe. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Люблю одну ... люблю всю програму

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація США Santa Fe

Ваш син чи дочка матимуть змогу насолодитися своєю молодістю, енергійністю та цікавістю, щоб вивчити багато різних культур на чотирьох континентах.

семестрів програми

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD
Кампус Денне навчання 16 тижні Вересень 2019 США Santa Fe

Якщо у вас є міцний фундамент англійською мовою, але потребують деяких академічних основі уроків, це ідеальна програма для вас. Мета полягає в тому, щоб переконатися, що ви будете готові писати, читати і говорити на академічному, університетського рівня в англійській мові.