Filter
курс
США Illinois Naperville Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Naperville

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Naperville. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Illinois
Naperville
Тип навчання
Форма навчання
North Central College

Інститут англійської мови (ELI) - це цілорічна інтенсивна англійська програма, призначена для підготовки іноземних студентів до вступу до американського університету шлях ... [+]

Інститут англійської мови (ELI) - це цілорічна інтенсивна англійська програма, призначена для підготовки іноземних студентів до вступу до американського університету шляхом розвитку академічних, професійних та соціальних знань англійської мови.

Інститут розташований на території університету North Central College , чотирирічного всебічного університету ліберального мистецтва в місті Нейпервіл, штат Іллінойс.... [-]

США Naperville
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою