Filter
курс
США Kentucky Morehead Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Morehead

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Морхед це історичне місто, який відзначатиме свій 156-й річниці 5-го травня 2013.The місто відоме для еко-туризму. Коледжі та університети в аспірантурі пропозицію міста і пов'язати 2 роки аспірантури майже у всіх сучасних областях. Основні об'єкти досліджень і розвитку держави також присутні в цьому місті.

Курси і навчання: США,, Morehead. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші освітні можливості Kentucky

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Kentucky
Morehead
Тип навчання
Форма навчання
Morehead State University

Наша програма IEP розроблена для студентів, які бажають поліпшити свої навички володіння англійською мовою з особистих, професійних або освітніх причин. Студенти, які отр ... [+]

Наша програма IEP розроблена для студентів, які бажають поліпшити свої навички володіння англійською мовою з особистих, професійних або освітніх причин. Студенти, які отримують I-20 з МДУ та отримують візу F-1 для навчання в нашій програмі IEP, матимуть необхідні 18-20 годин прямих курсів англійської як другої мови (англійською мовою) (ESL) .

Ніякі оцінки TOEFL або IELTS не потрібні для подання заявки на IEP у Morehead State University .... [-]

США Morehead
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою