Filter
курс
США Montana Bozeman Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Bozeman

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Bozeman місті є одна з найбільших популяцій у Монтані. У регіоні є багато гір і піків, які приносять багато туристів і прагнуть студентів з любов'ю на відкритому повітрі.

Курси і навчання: США,, Bozeman. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Montana
Bozeman
Тип навчання
Форма навчання
American Consortium of Universities (INTERLINK)

. Ніякі повернення не наведено після початку сесії. У разі зміни скасування та повернення політики, INTERLINK ACE буде слідувати політиц ... [+]

. . Ніякі повернення не наведено після початку сесії. У разі зміни скасування та повернення політики, INTERLINK ACE буде слідувати політиці, при яких студент зробив платіж. Фінансова документація для F-1 Visa студентів Імміграції та митного контролю США (ICE) вимагає, щоб студенти мають достатні фінансові ресурси для покриття шкільних і витрати на проживання в той час як в ... [-]
США Bozeman
інформація
англійська
Денне навчання
52 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою