Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Hayward

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Hayward, Каліфорнія є місто славиться своєю бурхливо розвивається галузі консервної на початку 20 століття. Економіка міста перейшла в галузях виробництва та роздрібної торгівлі. Тут проводяться Державної публічної університету, жменька місцевих коледжів і більше приватних університетів, які всі пропонують якісні програми в різних професіях.

Курси і навчання: США,, Hayward. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Програма перед бізнес-аналітикою

California State University, East Bay
Кампус Денне навчання 8 тижні Жовтень 2019 США Hayward

Пропонована у співпраці з Коледжем бізнесу та економіки, Pre-Business Analytics є інтенсивним, інтегрованим навчальним планом бізнес-курсів, підготовкою GMAT та критичними академічними навичками для іноземних студентів, які готуються до вступу до бізнес-школи.

Курс: Відвідування студентської програми

California State University, East Bay
Кампус Денне навчання 9 - 16 тижні інформація США Hayward

Програма «Відвідування студентів» розроблена для того, щоб дозволити іноземним студентам, які відповідають стандартам англійської мови, пережити один або два семестри університетського навчання в California State University, East Bay .

Курс: Умовний вступ до програми CSUEB

California State University, East Bay
Кампус Денне навчання 8 тижні Жовтень 2019 США Hayward

California State University, East Bay (CSUEB) пропонує умовний вступ до студентів, які є академічно кваліфікованими, але не задовольняють вимоги англійської мови. Студентам видається I-20 за програмою американської мови (ALP) і письмово про умовний прийом, в якому вказується, що студент буде допущений до програми університетського бакалавра після виконання вимог англійської мови та успішного завершення курсової роботи.

Курс: Інтенсивна англійська

California State University, East Bay
Кампус Денне навчання 8 тижні Жовтень 2019 США Hayward

Інтенсивна англійська мова викладає широкий спектр знань з англійської мови, включаючи англійську та англійську для академічної підготовки. Навчальний план курсу пропонує сім рівнів навчання, включаючи початківців, проміжних та просунутих.