Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Hawaii

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Hawaii. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Інтенсивна англійська програма

Hawaii Community College
Кампус Денне навчання Заочне навчання 8 тижні інформація США Hilo + 1 більше

Місія Програми Інтенсивної англійської мови в Гавайському коледжі громади полягає в забезпеченні академічного вивчення англійської мови та комплексних послуг з підтримки міжнародних студентів, які прагнуть досягти академічних, особистих та професійних цілей у багатих міжкультурних умовах.

Інтенсивна англійська діалог програми (IECP)

International Mid Pac College (IMPAC)
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Honolulu

Інтенсивна англійська діалог програми (IECP) це програма-шість рівень розрахований на туристів, безвізового в'їзду, інші утримувачі і жителів неімміграційної візи, які хочуть вчитися на неповний робочий день (або повний робочий день залежно від їх віз).

Інтенсивна англійська Володіння Програма (ІЕПП)

International Mid Pac College (IMPAC)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Вересень 2019 США Honolulu + 1 більше

Інтенсивна англійська Володіння Програма (ІЕПП) це програма-шість рівень розрахований на довгострокові студентів, що навчаються протягом трьох місяців або більше (потрібно F1 Студентська віза).

Професійні сертифікаційні курси (онлайн)

Aston American University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 12 місяці Відкритий конкурс США Honolulu + 1 більше

Сертифікаційні курси проводяться високоосвіченими та кваліфікованими інструкторами, які мають докторські та магістерські ступені. Їх корпоративний бізнес-досвід стане вагомою вашою перевагою, адже інструктори Aston American University також нададуть наставникам.

Міжнародна система тестування англійської мови PRep - IELTS (Online)

Aston American University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 10 тижні Відкритий конкурс США Honolulu + 1 більше

Іспит з міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS) є стандартним підтвердженням володіння англійською мовою неродимими англійською мовою в більш ніж 9 000 організацій з більш ніж 140 країн.

Англійська мова як друга мова - ESL (онлайн)

Aston American University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 тижні Відкритий конкурс США Honolulu + 1 більше

Уявіть, що ви можете працювати на робочих місцях, які є загальнодоступними для англомовних людей. Передбачайте, що у вас є вибір вибрати роботу, яка дасть вам більше прибутку. І малює себе, що вміє чітко передавати свої потреби жити повноцінним життям.