Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Glen Ellyn

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Курси і навчання: США,, Glen Ellyn. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Технологія виробництва

College of du Page
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Glen Ellyn

Опція технології виробництва ступінь дає студентам з широким фоном в області обробки, складання та гідравлічних систем, з тим щоб підготувати їх до позиції початкового рівня, як механізаторів, обслуговуючого персоналу і машини контролю якості. Опція Виробництво Технологія машинобудування ступінь готує студентів для початкового рівня позиції технік у виробництві.

есл

College of du Page
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Glen Ellyn

Мета програми ESL академічного є надання академічної англійської мови для студентів, чия рідна мова не є англійською. Наша мета, щоб допомогти підготувати студентів для навчання у вузах в американських коледжах та професійної зайнятості в Сполучених Штатах.