Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Florida

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Florida. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Англійська мова як друга мова (ESL)

Johnson & Wales University
Кампус Вересень 2019 США Providence Miami

Студенти, які потребують курсів підвищення кваліфікації, будуть зареєстровані студентами

Курс англійської мови - США

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс США New York Boston Miami + 2 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - це новий спосіб швидкого навчання англійської мови в США!

Звичайно, в радіоелектронного техніці

Avionica
Кампус Заочне навчання 3 місяці Вересень 2019 США Orlando

Авіоніка Орландо пропонує безперервне професійне навчання і ліцензії, необхідні федеральними суб'єктами фізичними вправами і займатися професією авіоніки. Ми прагнемо об'єднати подання такої групи фахівців в Латинській Америці. Авіаційна промисловість наближається до нашої асоціації шукає Авіоніка персонал, що пройшов підготовку нами працювати в компаніях, сертифіковані і ліцензовані FCC авіоніки техніків.

FAA комерційного навчання пілотів

Epic Flight Academy
Кампус Денне навчання 6 - 8 місяці Вересень 2019 США New Smyrna Beach

Програма Professional Pilot від Epic є провідною частиною 141 затверджена прискорюються FAA комерційним пілотом навчального курсу.

Бізнес-курс моди

Istituto Marangoni - Miami
Кампус 3 тижні Вересень 2019 США Miami

Бренд моди та позиціонування колекції, навички управління для бізнес-плану мода, аналіз конкурентів, структура торгової марки та продаж; це лише деякі з найважливіших ділових практик, представлених у цьому короткому курсі.

майстерня - ведення бізнесу в нас

Ambra College
Кампус Заочне навчання 4 днів Вересень 2019 США Orlando

свідоцтво про закінчення безперервної освіти (Безперервна освіта) Видано Ambra, акредитований Флорида Департамент освіти - Комісія за освітою незалежних.

фінансовий рік

EC Language Centres
Кампус Відкритий конкурс Мальта Saint Julian's Великобританія London Cambridge Oxford Bristol Brighton Manchester Південно-Африканська Республіка Cape Town США Boston San Diego New York San Francisco Miami Santa Monica Канада Vancouver Toronto + 17 більше

Виберіть цей курс, якщо ви дійсно хочете поліпшити ваше розуміння ділової англійської мови.

ДИРЕКТОР / ВИРОБНИК / сценариста ПРОГРАМА

The Film Connection
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання Вересень 2019 США Muscle Shoals Anchorage North Pole Juneau Jonesboro Little Rock Bakersfield Eureka Los Angeles Palm Springs San Diego San Francisco San Jose Santa Barbara Boulder Denver Hartford New Haven Norwalk Washington Fort Myers Jacksonville Miami Orlando Panama City Pensacola Tallahassee Tampa West Palm Beach Daytona Beach Marina del Rey + 29 більше

Дізнайтеся всі входи і виходи кіновиробництва, на робочому місці і на знімальному майданчику! З місцях по всій країні, Фільм Підключення кіношкола може поставити вас в якості учня (екстерном) в установленому кінокомпанії поруч, де ви живете. Ви будете працювати в парі з досвідченим професіоналом фільму, який буде наставника ви один на один з усіх аспектів режисурі, виробництва, редагування, кінематографії та багато іншого. Навчаючись на робочому місці, ви не тільки отримати практичний досвід роботи вам потрібно, але ви також будете мати можливість зробити з'єднання і сформувати важливі робочі відносини промисловості ви ніколи не зможе досягти в класі , Ми школа, яка дає навчання, досвід роботи і доступ до інсайдерської вам потрібно для того, щоб увірватися в бізнесі.

EASA (Європейське агентство з авіаційної безпеки) підготовки пілотів

Naples Air Center
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Naples

EASA (Європейське агентство з авіаційної безпеки) Навчання пілотів є стандартом для будь-якої людини, що бажає літати в Європі. Об'єкт НСС пропонує Підтвердили EASA Навчання пілотів в США, з нашими партнерами по навчанню в Великобританії, високо досвідченим EASA льотних і наземних інструкторів ...

Загальна англійська

The Language Academy
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Fort Lauderdale

Існує спеціальна програма навчання для кожного рівня, і наша система оцінок дозволяє змінювати на наступний рівень, коли ви готові.

розвитку лідерських якостей: стратегії та інструменти

Center for Creative Leadership
Кампус Заочне навчання 3 днів Вересень 2019 США San Diego Бельгія Brussels Greensboro Швейцарія Davos Colorado Springs Saint Petersburg College Park Австралія Mount Eliza + 10 більше

Розвитку лідерських якостей показує, як створити розвитку системи, що посилаються прямо на Ваш організаційних цілей. Багато підприємств і урядові установи користь з нашого досвіду в розкритті кращих способів, що лідери можуть бути розроблені - і те, вважаючи, що вони дізналися на практиці.

ESOL

CBT College - Miami
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 США Miami

Студенти, які хочуть покращити свою англійську повинен розглянути питання про прийняття англійської як другої мови програми без отримання ступеня. Ця програма буде 12 місяців для Вас, щоб закінчити. Так як це автономна програма, курси, пропоновані не передаватиме на іншу програму чи університеті ...

знак програма інтерпретації мови

Hillsborough Community College
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Tampa + 1 більше

Програма Інтерпретація Мова жестів в ГЦК призначений, щоб надати студентам навички мови жестів, розуміння глухий культури, знання ролі і розвитку навичок перекладача, щоб підготувати студентів до професії мови жестів перекладу.

Звичайно: Реннерта міжнародний діловий англійський програми

Rennert English Language School
Кампус Денне навчання 2 - 16 тижні Вересень 2019 США New York Miami Beach + 1 більше

Отримати на шляху до успішної кар'єри, розвиваючи мовні навички, необхідні для спілкування в мінливому світі бізнесу.

Broadcasting Program for International Students

Miami Media School
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс США Miami

Наші медіа-школи пропонують акредитовані радіо- та телевізійні програми, акредитовані Акредитованою комісією шкільних шкіл та коледжів (ACCSC), що базуються у Вашингтоні, округ Колумбія. Школа затверджується коледжами освіти Колорадо та Іллінойсу та є членами престижних організацій, таких як Національна асоціація телерадіомовників.