Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Fort Lauderdale

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Форт-Лодердейл є містом в американському штаті Флорида, на узбережжі Атлантичного океану 23 милях (37 км) на північ від Маямі. Форт-Лодердейл названий на честь серії фортів, побудованих в США під час Другої Війни Seminole. Вісім вищих навчальних закладів мають основної або супутникове кампуси в Форт Лодердейл.

Курси і навчання: США,, Fort Lauderdale. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Авіація Англійська | Підготовка іспиту ІКАО

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання 10 - 10 тижні інформація США Fort Lauderdale Boston + 1 більше

Цей курс є курсом підготовки іспитів для авіаційних фахівців та тих, хто планує вступити в галузь, які потребують досягнення та підтримки рівня 4 (оперативного), як вимірюється дескрипторами ICAO Language Profile.

Підготовка до іспиту в Кембриджі (FCE, CAE, CPE)

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання 6 - 10 пошук програми з юриспруденції Серпень 2019 Великобританія London США Fort Lauderdale Boston Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town + 6 більше

Екзамен Cambridge FCE дасть вам кваліфікацію, яку визнають тисячі підприємств та навчальних закладів у всьому світі. Наші досвідчені вчителі складають підготовку до іспитів, стимулюючи та приємні враження, доповнюючи навчальний посібник реальними матеріалами, аудіозаписами, відео та онлайн-ресурсами.

Загальна англійська

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія London США Fort Lauderdale Boston Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town Мальта Sliema + 9 більше

Загальний курс англійської мови охоплює чотири основні навички, необхідні для написання та розмови на англійській мові (читання, написання, прослуховування та розмову), з акцентом на практичному спілкуванні в спільних ситуаціях, таких як подорожі, покупки та вільний час.

виконавчий англійська

The Language Academy
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Fort Lauderdale

Комплексний курс, який фокусується на бізнес-англійської мови та американської корпоративної культури.

TOEFL - Підготовчі курси

The Language Academy
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Fort Lauderdale

TOEFL є стандартизований тест, який оцінює рівень володіння мовою людей, чия рідна мова не є англійською.

Загальна англійська

The Language Academy
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Fort Lauderdale

Існує спеціальна програма навчання для кожного рівня, і наша система оцінок дозволяє змінювати на наступний рівень, коли ви готові.