Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Davie

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

У місті Деві, Флорида з населенням майже 100 000. Він має один державний університет і 7 інших університетів і коледжів в місцевому регіоні.

Курси і навчання: США,, Davie. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

GED програма - загальний розвиток освіти

The American College in Spain
Кампус Денне навчання 16 тижні Вересень 2019 Іспанія Marbella США Davie + 2 більше

GED (General розвитку освіти) тест знання середньої школи, яка оцінює 5 областей знань студента: Соціологія, наука, Writing & Читання, граматика і математика.

Університет Небраски програми середньої школи

The American College in Spain
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія Marbella США Davie + 3 більше

Маючи більш ніж 85-річний досвід, ЄНСЗ є експертом в забезпеченні високої якості середньої школи для студентів і шкіл по всьому світу. ЄНСЗ акредитована Удосконалений і Небраска Департамент освіти, і його курси підтримуються сертифікованими викладачами.