Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Canton

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Canton. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

торгове холодильне та програма кондиціонування повітря (HVACR)

Bay State School Of Technology
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Canton

Знання основних Електрика і електроніки і основ холодильної техніки є необхідною умовою для комерційного холоду і кондиціонування повітря з Програмою.

Велика побутова техніка / базовий курс електрику

Bay State School Of Technology
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Canton

Кожна сім'я, кожен бізнес, і майже кожен будинок у світі є кілька великих електроприладів. Пральні машини Одяг, посудомийні машини, Сушарки одягу, холодильники, мікрохвильові печі, печі та вибуття деякі з найбільш поширених з них.

електроніка технік програма

Bay State School Of Technology
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Canton

Назва цієї програми, Електроніка технік, може бути трохи лякає для середньої людини, але для когось, хто любить працювати руками, це практичний навчальної програми може бути основою для кар'єрі.