Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Campbellsville

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Курси і навчання: США,, Campbellsville. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

програмування C ++ фонди

Academy of Interactive Entertainment
Онлайн Заочне навчання 12 місяця Січень 2020 Австралія Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online США Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 10 більше

Цей курс призначений для познайомити студентів з набором навичок, необхідних для початку шляху в кар'єрі в програмуванні для промисловості електронних ігор. C ++ основи програмування є вступним рівень онлайн-курс, який є надзвичайно гнучкою, дозволяючи студентам вчитися у своєму власному темпі, в свій час і в своєму місці, в той час як до сих пір повністю підтримуються в їх навчанні.

інтенсивне вивчення англійської мови та програма занурення в американську культуру (ielp)

Campbellsville University
Кампус Денне навчання 4 тижнів Вересень 2019 США Campbellsville

Програма IELP - це чотирижнева програма навчання в Центрі міжнародної освіти, яка зосереджена на розвитку розмовних навичок англійської мови, впливу академічного досвіду американського університету та досвіду американської культури та мистецтва.