Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Campbellsville

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси і навчання: США,, Campbellsville. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

програмування C ++ фонди

Academy of Interactive Entertainment
Онлайн Заочне навчання 12 місяці Січень 2020 Австралія Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online США Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 10 більше

Цей курс призначений для познайомити студентів з набором навичок, необхідних для початку шляху в кар'єрі в програмуванні для промисловості електронних ігор. C ++ основи програмування є вступним рівень онлайн-курс, який є надзвичайно гнучкою, дозволяючи студентам вчитися у своєму власному темпі, в свій час і в своєму місці, в той час як до сих пір повністю підтримуються в їх навчанні.

інтенсивне вивчення англійської мови та програма занурення в американську культуру (ielp)

Campbellsville University
Кампус Денне навчання 4 тижні Вересень 2019 США Campbellsville

Програма IELP - це чотирижнева програма навчання в Центрі міжнародної освіти, яка зосереджена на розвитку розмовних навичок англійської мови, впливу академічного досвіду американського університету та досвіду американської культури та мистецтва.