Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Berkeley

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Берклі, Каліфорнія не так багато великих університетів, але це становить для нього з його акредитованих Каліфорнійський університет в Берклі. Вона має найбільшу кількість студентів, що навчаються в освітніх програм в місті.

Курси і навчання: США,, Berkeley. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курс підготовки GRE

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 6 місяця Відкритий конкурс США Berkeley + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити свій бал GRE не менше 5 балів. Дізнайтеся це простим способом.

Курс підготовки SAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 12 місяця Відкритий конкурс США Berkeley + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшення балів SAT не менше 100 балів.

Курс підготовки до GMAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс США Berkeley + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити оцінку GMAT® не менше 50 балів. Дізнайтеся це простим способом.

Курс підготовки TOEFL

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 24 тижнів Відкритий конкурс США Berkeley + 1 більше

Поліпшення оцінки TOEFL® Тисячі студентів покращили свої результати TOEFL з Magoosh . Ми гарантуємо, що ви також. *

Курс підготовки IELTS

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 24 тижнів Відкритий конкурс США Berkeley + 1 більше

Отримайте найкращий бал IELTS®! Ми тут, щоб допомогти вам покращити свою оцінку IELTS.

Програма головного технічного директора Берклі (CTO)

Eruditus Executive Education
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 7 місяця Червень 2019 США Berkeley Індія India Online + 2 більше

Програма CTO в Берклі розроблена для досвідчених учасників технологічної функції, які вступають у старші керівні посади у своїй кар'єрі. Завдяки унікальному поєднанню теорії, практичних методів навчання та взаємодій практикуючих, ця програма надає практичний досвід і навички, необхідні для здійснення цього переходу.

Програма старшого менеджменту в Кембриджі

Eruditus Executive Education
Онлайн Заочне навчання 6 місяця Липень 2019 Індія Mumbai Gurugram Сполучені Арабські Емірати Dubai Сінгапур Singapore США Berkeley India Online + 8 більше

Програма старшого менеджменту в Кембриджі - це інтенсивна, шестимісячна, багатомодульна програма загального менеджменту та лідерства, яка спрямована на допомогу учасникам у переході на ролі вищого керівництва. Учасники досліджують широкий спектр управлінських тем під час програми старшого менеджменту в Кембриджі, через взаємодію з факультетом бізнес-школи Cambridge Judge Business School, різноманітною групою однолітків та застосуванням навчання через проектну роботу.

Старша програма управління Kellogg

Eruditus Executive Education
Онлайн Денне навчання 6 місяця Липень 2019 Індія Mumbai Gurugram Сполучені Арабські Емірати Dubai Сінгапур Singapore США Berkeley India Online + 8 більше

Програма старшого менеджменту Kellogg допоможе вам переглядати і вдосконалювати своє мислення про те, що означає бути лідером, який прагне до зростання. Ви поставите собі сильні питання і отримаєте розширену перспективу, необхідну для успіху на вершині.

Курс: Програма професійного диплома з управління проектами та Agile

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 2 семестри Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Візьміть як управління проектами, так і передовий менеджмент проектів, додайте курс Capstone Portfolio і три факультативні факультети, і ви матимете право на стажування та факультативне практичне навчання з двосеместровою програмою професійного диплома з управління проектами та Agile!

Курс: Advanced Project Management

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Виділіться від інших досвідчених менеджерів проектів за допомогою технології Advanced Project Management Immersive і отримайте конкурентну перевагу в складному і переповненому ринку праці. Набути навички для управління більш широким спектром зацікавлених сторін, забезпечити впровадження нових продуктів і послуг, а також забезпечити організацію цільовим значенням проекту.

Курс: Управління проектами

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Наше управління проектами Immersive навчить вас основним навичкам, як описано стандартним органом управління проектами Knowledge®. Ознайомтеся з кожним кроком управління проектами та застосуйте ці знання до реальних практичних досліджень та проектів.

Курс: Програма професійного диплома з корпоративної фінансової аналітики

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 2 семестри Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Візьміть і корпоративні фінанси, і фінансове аналітичне поглинання, додайте курси Capstone Portfolio і три факультативні факультети, і ви будете мати право на стажування і факультативне практичне навчання з двосеместровою програмою професійного диплома з корпоративного фінансового аналізу!

Курс: Фінансова аналітика Занурення

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Отримати передові навички у фінансовій аналітиці для аудиту та оптимізації фінансових стратегій на основі даних компанії та ринку. Ви також набуваєте практичних навичок переконливої візуалізації даних для прийняття стратегічних рішень.

Курс: Корпоративні фінанси

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Вивчайте принципи фінансування, як це практикується в Сполучених Штатах, з особливим акцентом на корпоративні фінанси. Практикуйте свої навички щодо справ від існуючих компаній, щоб зрозуміти складну зв'язок між окремою корпорацією, глобальною економікою та геополітикою.

Курс: Програма професійного диплома в Управлінні цифрового маркетингу

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 2 семестри Вересень 2019 США Berkeley San Francisco + 1 більше

Візьміть менеджмент маркетингу та цифровий маркетинг Immersives, додайте курс Capstone Portfolio і три факультативні факультети, і ви матимете право на стажування та факультативне практичне навчання з двосеместровою програмою професійного диплома в галузі цифрового маркетингу!