Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Prescott

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Прескотт розташований в Yavapai Каунті, штат Арізона, США. Є кілька мистецтва, інформаційних технологій, бізнесу, освіти, науки, медичних і технологічних інститутів в місті.

Курси і навчання: США,, Prescott. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

ембріонально-загадковий мовний інститут

Embry Riddle Aeronautical University
Кампус Денне навчання інформація США Prescott

Цей курс призначений для підготовки просунутого рівня тих, хто вивчає англійську мову для авіації конкретних англійська і викладатимуть з використанням змішаної моделі навчання.