Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: США,, Alhambra

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

У місті Альгамбра є багато місцевих коледжів та університетів, які акредитовані для своїх освітніх програм. Можна вибрати з Альгамбри медичний університет, Альгамбра Міжнародного університету, Американського університету Каліфорнії та університету Devry просто назвати декілька.

Курси і навчання: США,, Alhambra. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Інтенсивна англійська Програма

American English College
Кампус Денне навчання 12 - 48 тижні Відкритий конкурс США Rowland Heights Monterey Park Alhambra + 2 більше

У American English College, наша місія полягає в забезпеченні англійська (ESL) учнів з відмінною, повної та доступної освіти англійською мовою для їх особистого успіху другої мови.