ACADEMICCOURSES

Заочне навчання Курси для підвищення кваліфікації: США,, Торранс

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Торранс великий пригород Лос-Анджелеса відомий своїми прекрасними пляжами і погоди. Місто також є домом для багатьох університетів і має одну з найбільших Східної Азії вплив у країні.

Заочне навчання Курси і навчання: США,, Торранс. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

1 Результати в Магістратура, Торранс, Заочне навчання Filter

інтенсивної англійської мови

El Camino College
курс
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Ель Каміно коледж пропонує студентам інтенсивну інтенсивну англійську програму через їхню мовну академію (ECLA). Співробітники ECLA розташовані на кампусі Південного Каліфорні ...

Детальніше