Akademichnikursy.com

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації

Освітні курси можуть стати хорошим варіантом для студентів, які хочуть отримати більше знань по спеціальності, яка вивчається. Тривалість курсів і глибина програми залежить від типу обраного курсу. Ця гнучкість дозволяють людям більше контролювати свій графік навчання. Дуже важливо, що короткострокові курси досить легко вписати у вже наявний робочий графік.

Що таке курс? Для тих, хто шукає додаткові можливості навчання, курси можуть стати найпростішим і найбільш гнучким варіантом навчання.  Курси розрізняються по інтенсивності і тривалості, що дозволяє студентам вибирати такий розклад занять, який поєднується з їх розпорядком. Від онлайн курсів до інтенсивних курсів, є багато доступних варіантів.

Існує цілий ряд переваг навчання на курсах. Однією з таких переваг є можливість продовжити навчання в перерві між навчанням на повноцінних програмах. Багато студентів очних відділень влітку йдуть на канікули. Навіть якщо такий студент влітку працює або відпочиває протягом літніх місяців, короткий курс дозволить не розгубити придбані знання і навички і залишитися в тонусі до початку наступного навчального року.

Вартість навчання на різних курсах може сильно відрізнятися. Такий розкид у вартості залежить від тривалості курсу, типу навчального закладу і цілі, яку той чи інший курс ставить перед студентами. Наприклад, курс з математики, який пізніше студенти можуть перезарахувати, буде коштувати дорожче короткого ознайомчого курсу з основних методів математики.

Курси пропонуються багатьма навчальними закладами по всьому світу в багатьох різних областях. Таким чином, багато кар'єрних можливостей будуть значно підвищені, коли люди вважають за краще інвестувати свій час в курси. Деякі з найбільш популярних предметів, що вивчаються на курсах сьогодні - дизайн, освіта, інженерна справа і психологія. Ви можете бути на самому початку своєї кар'єри або прагнути поліпшити свій поточний ступінь, багато роботи доступно для тих, хто вирішив завершити такий тип курсу.

Не відкладайте більше можливість розширити свої знання. Якщо ви хочете дізнатися більше про типи курсів, які доступні, почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму запиту додаткової інформації.

знайдених результатів Filter

Інтернет-курс із звукотехніки

Campus Training
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Іспанія А Корунья

Чи можете ви уявити, як зафіксувати прямий звук під час зйомок та зробити його постпродукцією, записати та створити новий альбом гурту чи звукову аудиторію та театри? У Treintaycinco мм ми маємо те, що вам потрібно для підготовки як спеціалізованого звукотехніка. Ми маємо міцну базову підготовку та три спеціалізації, щоб вибрати ту, яка найкраще відповідає вашим цілям.

Курс торгових навичок

London Academy of Trading
Кампус Онлайн Денне навчання 4 тижні Відкритий конкурс Великобританія Лондон + 1 більше

Дізнайтеся, як торгувати фінансовими ринками в цьому чотиритижневому курсі. Ви дізнаєтеся, як фундаментальний і технічний аналіз впливає на ринкові ціни, і ви зможете застосувати нові знання на ринках реального часу під керівництвом наших торгових наставників.

Майстер-клас Blockchain для бізнес-лідерів

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Кампус Денне навчання 2 днів інформація Великобританія Лондон

Цей дводенний курс допоможе вам отримати відповідні знання про блокчейн, його застосування та вплив на суспільство. Ви визначите виклики та можливості на ринку блокчейн та криптовалют.

Підготовчий курс для іспиту ACCA

Toronto School of Management
Кампус Денне навчання 55 тижні Березень 2020 Канада Торонто

Toronto School of Management була удостоєна ACCA статусом Silver Learning Partner. Затвердження Silver Learning Partner дає нам визнання як постачальник послуг навчання ACCA в Канаді. Програма Silver Learning Partner була розроблена як Pathway до Золотого Затвердженого навчального партнера.

Кібербезпека для менеджерів

LSBF Singapore
Кампус Денне навчання 40 години інформація Сінгапур

Короткий, інтенсивний та практичний із моделюванням для реальної перспективи. Акредитований INT College Israel, провідна країна з кібербезпеки. У цьому курсі студенти здобувають професійні та практичні знання у світі інформаційної безпеки.

Програма першого офіцера

OSM Aviation Academy
Кампус Денне навчання 20 місяці Березень 2020 Норвегія Осло

Програма "Перший офіцер" (FOP) - це всеосяжна комплексна програма підготовки до польотів, в якій уроки з теорії та польоту змішані, що дає вам чудовий баланс між академічними дослідженнями та практичним досвідом польотів. Програма «Перший офіцер» допоможе вам з невеликим досвідом або без будь-яких польотів, щоб мати всі ліцензії та рейтинги, необхідні для роботи в якості першого співробітника європейських авіаліній протягом 20 місяців.

Берклі міжнародна програма навчання (BISP)

University of California, Berkeley
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Січень 2020 США Берклі

Міжнародна програма вивчення Берклі (BISP) надає унікальну можливість для відвідування іноземних студентів з метою отримання високоякісних курсів поряд з студентами UC Berkeley у програмі короткого навчання за кордоном на один-два семестри.

Просунутий барменський курс

European Bartender School
Кампус Денне навчання 10 днів Вересень 2020 Іспанія Барселона

Розвивайте свої знання та навички на винятковому рівні. Строго не для початківців. Поглиблений і практичний курс, призначений для радикального підвищення навичок та знань досвідчених барменів. Дізнайтеся про молекулярну міксологію, презентацію коктейлів, обширні деталі духів, сім'ї коктейлів та багато іншого. Доступ до нашої всесвітньої робочої платформи, EBS MatchStaff, як випускник Бартінгу.

Інтенсивна англійська програма

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 3 - 15 тижні Січень 2020 США Грін-Бей

Інтенсивна англійська програма (IEP) в NWTC призначена для підготовки студентів до вимог академічної мови курсових робіт на рівні коледжу. IEP пропонує два рівня англійської інструкції: середній та просунутий. Студенти відвідують заняття 4 години на добу у слуханні / виступі, читанні, написанні та граматиці. Студенти також мають доступ до мовної лабораторії для самостійного навчання та практики в другій половині дня.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Кампус Денне навчання 20 тижні Вересень 2020 Іспанія Марбелья

Семестр за кордоном - це більше ніж академічна пригода, це досвід, який може збагатити ваше життя і змінити кар'єру. Багато студентів, особливо з Канади та США, приїжджають до Лесу

Семінар з паразитології птахів на міграційній мухоморці

Tel-Hai College
Кампус Денне навчання 6 днів Листопад 2019 Ізраїль Кфар Гіладі

Цей курс має на меті ознайомити та переглянути основні теми, пов'язані з паразитологією птахів, міграцією та біологією розведення. Він відбудеться в долині Хула Ізраїлю, всесвітньо відомим місцем для спостереження за птахами, і важливим міграційним пунктом для зупинки мільйонів мігруючих птахів з Близького Сходу, Європи, Африки та Азії.

Англійська мова як друга мова (ESL)

Johnson & Wales University
Кампус Вересень 2020 США Провидіння Майамі

Студенти, які потребують курсів підвищення кваліфікації, будуть зареєстровані студентами

Загальний курс іспанської мови (15 годин на тиждень)

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 24 тижні Відкритий конкурс Колумбія Chía + 1 більше

Ви будете працювати на 4 мовних навичках: писати, говорити, читати і слухати (ви будете практикувати весь час новий словник і граматику). Ми надамо вам посібники класу, так що вам не доведеться купувати додаткові матеріали; Вам просто знадобиться словник.

Інтенсивна англійська програма

Austin Community College
Кампус Денне навчання 1 - 4 семестри Вересень 2020 США Остін

Програма інтенсивної англійської мови Austin Community College (IEP) приймає заявки. Студенти можуть подати заявку на участь у програмі, і, якщо вони прийняті, отримають форму I-20, щоб подати заявку на студентську візу F-1 у рідній країні.

Японська мова, культура, дизайн в Йокогамі

Yokohama Design College
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Квітень 2020 Японія Йокогама

У нас є відділ японської середньої школи, а також відділ дизайну на території кампусу, ви можете подружитися з японськими студентами в нашому коледжі в повсякденному житті. Термін подачі заявок на наступний прийом, квітень 2020 року, - з 1 вересня по 30 жовтня.