Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Europa

У Європі існує безліч навчальних закладів, які пропонують першокласну освіту студентам, які хочуть отримати професійний розвиток або зміни в кар'єрі. Є багато місць, які студенти можуть обрати для навчання на курсах в динамічних містах в Європі. Окрім передового досвіду в освіті, студенти також обирають курси в Європі завдяки можливостям після навчання, що включають різноманітний культурний досвід, мистецтво, музику, харчування, прекрасні пейзажі та можливості для подорожей.

Студенти з усього світу обирають курси в Європі, такі як ланцюги постачань і логістика, маркетинг, гостинність, мода, некомерційне управління, дизайн, міжнародна торгівля та комунікації. На курсах в Європі, тривалість та вимоги програм відрізнятимуться залежно від навчального закладу та конкретної програми. Студенти також можуть обрати очне, заочне навчання або онлайн курси, які будуть відповідати їхнім потребам в плануванні.

Ви можете дізнатись більше про курси в Європі, переглянувши програми нижче або звузити пошук, використовуючи вікна пошуку вище. Зробіть наступний крок і ви можете знайти саме те, що ви шукаєте!

знайдених результатів Filter

Курс торгових навичок

London Academy of Trading
Кампус Онлайн Денне навчання 4 тижні Відкритий конкурс Великобританія Лондон + 1 більше

Дізнайтеся, як торгувати фінансовими ринками в цьому чотиритижневому курсі. Ви дізнаєтеся, як фундаментальний і технічний аналіз впливає на ринкові ціни, і ви зможете застосувати нові знання на ринках реального часу під керівництвом наших торгових наставників.

Виконавча наука про дані

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Кампус Денне навчання 4 днів Листопад 2019 Великобританія Лондон

Цей курс надасть делегатам огляд поточних тенденцій даних та технологій, які впливають на бізнес-моделі та інформаційні стратегії. Делегати ознайомляться з керованими даними культурами лідерства, бізнес-процесами та практиками, а також вивчають інструменти та методи, які можуть бути використані для створення цінності з даних.

Інтернет-курс з дубляжу

Campus Training
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Іспанія А Корунья

Ви мрієте озвучити акторів та актрис кіно та телебачення, рекламні споти, документальні фільми чи розповіді в різних ЗМІ? У Treintaycinco mm ми розробили навчання, яке вам потрібно, щоб максимально використати свій голос та вашу здатність до інтерпретації як інструменти роботи.

Програма першого офіцера

OSM Aviation Academy
Кампус Денне навчання 20 місяці Березень 2020 Норвегія Осло

Програма "Перший офіцер" (FOP) - це всеосяжна комплексна програма підготовки до польотів, в якій уроки з теорії та польоту змішані, що дає вам чудовий баланс між академічними дослідженнями та практичним досвідом польотів. Програма «Перший офіцер» допоможе вам з невеликим досвідом або без будь-яких польотів, щоб мати всі ліцензії та рейтинги, необхідні для роботи в якості першого співробітника європейських авіаліній протягом 20 місяців.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Кампус Денне навчання 20 тижні Вересень 2020 Іспанія Марбелья

Семестр за кордоном - це більше ніж академічна пригода, це досвід, який може збагатити ваше життя і змінити кар'єру. Багато студентів, особливо з Канади та США, приїжджають до Лесу

Професійні кондитерські вироби та кондитерські вироби

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 2 місяці Жовтень 2019 Хорватія Сісак

Цей інтенсивний двомісячний курс сучасного тістечка та кондитерських виробів призначений для того, щоб дати студентам міцну основу та передові технології для прагнених кондитерських кондитерів. Малі класні розміри дозволяють нашим досвідченим професорським кухарям надати студентам безліч уваги та індивідуальних відгуків. Студенти проводять 80% уроків, щоб отримати практичний практичний досвід на кухні. Курс охоплює хлібобулочні та кондитерські вироби, солодкі та соковиті випічки, а також основні італійські та французькі випічки. Крім того, студенти вносяться до справи з вина та управління бізнесом, і вони можуть вибрати стажування в елітному ресторані, готелі або кондитерському цеху.

Бакалаврат в галузі промислового дизайну інтенсивного

Umeå Institute of Design - Umeå University
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Швеція Умео

Промисловий дизайн Intensiove курсів пакет на один рік, який працює над цілим навчального року, з осені до весни термін. Осінній семестр присвячений основним методам в галузі промислового дизайну з акцентом на процес розробки продукту, в той час як весняний семестр включає в себе

Майстер підготовки програми

NCUK
Кампус Денне навчання 10 - 30 тижні інформація Великобританія Манчестер

Програма виняткової якості, розроблена для університетів та для університетів. Кваліфікація підготовки магістрів є найкращою підготовкою до успіху на обраному ступені післядипломної освіти та у вашій майбутній кар'єрі - це гарантує, що ви отримаєте участь у роботі.

Курс - модельєр де Люкс

Swiss Mode
Кампус Денне навчання 2 років інформація Швейцарія Montreux

Курс Designer de Luxe - це поєднання курсів модного дизайнера і кравчині. У цьому курсі ви придбаєте знання та навички у всьому процесі Дизайну моди і отримаєте досвід у сфері шиття, а отже, виконання дизайну в одязі. Цей курс de Luxe також надає додаткові години занять для реалізації проектів і тісної співпраці з викладачами, тому ви залишите курс з перевіреним досвідом Fashion Design.

Підприємець лабораторії Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 тижні інформація Німеччина Берлін Великобританія Лондон + 3 більше

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.

Інтенсивний курс російської мови

Kazan Innovative University
Кампус Денне навчання 12 - 18 місяці Січень 2020 Росія Казань

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова пропонує інтенсивний курс вивчення російської мови як іноземної, складений кращими фахівцями університету. Протягом року студенти можуть освоїти як російську мову, так і середні дисципліни, необхідні для вступу до будь-яких університетів Російської Федерації.

Класик Інтенсивний малюнок

Paris Academy of Art
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Франція Буа-Коломби

Class'Art - це річна інтенсивна програма, спрямована на створення міцної основи для студентів, які мають намір продовжувати навчання в академічних або професійних школах мистецтва у всьому світі, або допомагати у вдосконаленні навиків спостережень майстрів, які мають існуючу практику. Вправи призначені для сприяння раціональному процесу перекладу візуальних явищ з лінією та цінністю. Сувора навчальна програма зосереджена на традиційному вивченні штукатурних відходів та нанесенні живої моделі.

Програма розвитку менеджменту (PMD) - Барселона

IESE Business School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 6 місяці Лютий 2020 Іспанія Барселона + 1 більше

Програма розвитку менеджменту (PMD) Barcelona - це ваш швидкий шлях до вищого керівництва. Інноваційна в дизайні, програма візьме вас на навчальну подорож, яка позитивно вплине на вашу кар'єру та вашу організацію.

Курс французької мови та цивілізації - Весняний семестр 2020 року

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
Кампус Денне навчання 3 місяці Франція Париж

З понеділка по п’ятницю ця формула пропонує мовні заняття, які дозволяють студентам прогресувати у вивченні французької мови (граматика, сполучення дієслів, правопис, словниковий запас, підхід до літературних текстів, писемного та розмовного вираження), уроки фонетики, які дозволяють студентам вдосконалити свою вимову, а також їх навички розуміння та вираження, щотижневі лекції з різних аспектів французької цивілізації.

Загальні французькі курси - варіант 3

Institut Europeen De Francais
Кампус Заочне навчання 1 - 48 тижні інформація Франція Монпельє

Ми рекомендуємо наші загальні французькі курси, якщо вам не менше 17 років, або дорослим, і якщо ви хочете вивчити французьку мову або вдосконалити свої мовні навички в особистих, шкільних та ділових цілях з програмою довгострокових або коротких курсів, тривалий занурення