Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Europa

У Європі існує безліч навчальних закладів, які пропонують першокласну освіту студентам, які хочуть отримати професійний розвиток або зміни в кар'єрі. Є багато місць, які студенти можуть обрати для навчання на курсах в динамічних містах в Європі. Окрім передового досвіду в освіті, студенти також обирають курси в Європі завдяки можливостям після навчання, що включають різноманітний культурний досвід, мистецтво, музику, харчування, прекрасні пейзажі та можливості для подорожей.

Студенти з усього світу обирають курси в Європі, такі як ланцюги постачань і логістика, маркетинг, гостинність, мода, некомерційне управління, дизайн, міжнародна торгівля та комунікації. На курсах в Європі, тривалість та вимоги програм відрізнятимуться залежно від навчального закладу та конкретної програми. Студенти також можуть обрати очне, заочне навчання або онлайн курси, які будуть відповідати їхнім потребам в плануванні.

Ви можете дізнатись більше про курси в Європі, переглянувши програми нижче або звузити пошук, використовуючи вікна пошуку вище. Зробіть наступний крок і ви можете знайти саме те, що ви шукаєте!

знайдених результатів Filter

Вечірній торговий курс

London Academy of Trading
Кампус Онлайн Денне навчання 4 тижні Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Наш одномісячний курс вечірніх трейдингових навичок створений для тих, хто працює, щоб забезпечити практичне знайомство з фінансовими ринками і допомогти вам поліпшити свої торгові знання та навички.

Нові технології

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Кампус Денне навчання 4 днів Вересень 2019 Великобританія London

Цей чотириденний курс надасть вам огляд новітніх технологій в цифровій сфері, які впливають на маркетинг і як вони можуть бути інтегровані в стратегічні маркетингові плани бізнесу.

Програма першого офіцера

OSM Aviation Academy
Кампус Денне навчання 20 місяці Вересень 2019 Норвегія Oslo

Програма "Перший офіцер" (FOP) - це всеосяжна комплексна програма підготовки до польотів, в якій уроки з теорії та польоту змішані, що дає вам чудовий баланс між академічними дослідженнями та практичним досвідом польотів. Програма «Перший офіцер» допоможе вам з невеликим досвідом або без будь-яких польотів, щоб мати всі ліцензії та рейтинги, необхідні для роботи в якості першого співробітника європейських авіаліній протягом 20 місяців.

Бакалаврат в галузі промислового дизайну інтенсивного

Umeå Institute of Design - Umeå University
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Швеція Umeå

Промисловий дизайн Intensiove курсів пакет на один рік, який працює над цілим навчального року, з осені до весни термін. Осінній семестр присвячений основним методам в галузі промислового дизайну з акцентом на процес розробки продукту, в той час як весняний семестр включає в себе

Інтенсивний курс російської мови

Kazan Innovative University
Кампус Денне навчання 12 - 18 місяці Вересень 2019 Росія Kazan

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова пропонує інтенсивний курс вивчення російської мови як іноземної, складений кращими фахівцями університету. Протягом року студенти можуть освоїти як російську мову, так і середні дисципліни, необхідні для вступу до будь-яких університетів Російської Федерації.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Кампус Денне навчання 20 тижні Вересень 2019 Іспанія Marbella

Семестр за кордоном - це більше ніж академічна пригода, це досвід, який може збагатити ваше життя і змінити кар'єру. Багато студентів, особливо з Канади та США, приїжджають до Лесу

Майстер в галузі сталого дизайну

School of Sustainability
Кампус Денне навчання 10 місяці інформація Італія Bologna

Комплексна 10-місячна програма з практичним підходом щодо сталого дизайну та екологічної стійкості у професійному контексті MC Architects, підтримана візитами промислових компаній, навчальними поїздками по проекту, зустрічями з клієнтами та громадами.

Біблійний навчальний рік Довга програма

Holsby Bible School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Швеція Vetlanda SO

Наша біблійна шкільна програма призначена для виховання ваших стосунків з Ісусом Христом. Ваше розуміння Бога та Його слова зростатиме за допомогою щотижневих лекцій, які охоплюють різні теми та книги Біблії.

Підприємець лабораторії Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 тижні інформація Німеччина Berlin Великобританія London + 3 більше

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.

Спеціалізація в галузі відновлюваної енергетики

Renewables Academy AG (RENAC)
Кампус Онлайн 12 місяці Вересень 2019 Німеччина Berlin

Ця міждисциплінарна програма надає знання щодо різних технологій відновлюваної енергетики, розвитку та управління проектами, фінансування, механізмів підтримки та прибутковості.

Курс: проектування мислення для бізнес-інновацій

Aalto University Executive Education
Кампус Денне навчання 7 днів Травень 2020 Фінляндія Helsinki Іспанія Barcelona + 2 більше

Для корпоративних лідерів та менеджерів програма дизайну, що займається інноваційним бізнесом від Aalto University Executive Education та бізнес-школа ESADE проведе вас на семиденне глибоке занурення у свою практичну та дієву методологію та покаже, як змусити її працювати. Ви дізнаєтесь про основні методи та концепції дизайнерського мислення та практикуєтесь із використання дизайнерського мислення з перших рук через реальну проблему інновацій, яку ви приносите із собою у власній організації. До кінця програми ви зможете визначити можливості для інновацій за допомогою досліджень користувачів, розробити інноваційні ідеї, перетворити ідеї на ранні прототипи та протестувати їх із користувачами на зворотній зв'язок. Нарешті, ви дізнаєтесь, як практично застосувати дизайнерське мислення до бізнес-моделей та як його реалізувати у вашій організації.

Інтенсивний курс IELTS

University of Oxford
Кампус Денне навчання 4 тижні інформація Великобританія Oxford

Оксфордський університет із задоволенням запропонує цей курс для всіх майбутніх студентів, які готуються до іспиту IELTS. Ця інтенсивна чотирижнева програма готує вас до всіх чотирьох частин тесту IELTS, допомагаючи вам отримати навички, необхідні для досягнення цільової оцінки.

Майстер підготовки програми

NCUK
Кампус Денне навчання 10 - 30 тижні інформація Великобританія Manchester

Програма виняткової якості, розроблена для університетів та для університетів. Кваліфікація підготовки магістрів є найкращою підготовкою до успіху на обраному ступені післядипломної освіти та у вашій майбутній кар'єрі - це гарантує, що ви отримаєте участь у роботі.

Кулінарні мистецтва

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 2 місяці Жовтень 2019 Хорватія Sisak

Курс Кулінарні мистецтва - це наша флагманська програма, яка ідеально підходить для тих, хто планує професійну кар'єру в кулінарній галузі або враховує кар'єру. Протягом цього двомісячного курсу студенти отримують всебічне розуміння методів та прийомів кулінарії, що використовуються в французькій та італійській кухні, а також більш глибоке розуміння промисловості та стандартів HoReCa, гігієни харчових продуктів та управління ресторанами. Курс дуже практичний, і студенти проводять 80% уроків у кухні, набуваючи досвіду з м'ясом, молюсками, макаронами, тістечками тощо. Крім того, студенти приймають заняття з енології та вина. Наприкінці курсу студенти можуть вибрати стажування в елітному ресторані чи готелі в Хорватії.

Інтенсивна програма німецької мови

Deutschinstitut.at
Кампус Заочне навчання 1 - 12 місяці Жовтень 2019 Австрія Vienna

Наші добре організовані німецькі інтенсивні курси охоплюють всі рівні від А1 до С1. Найкращий спосіб вивчати німецьку ретельно, кожен день, 5 днів на тиждень!