Keystone logo

37 Курс Програми в Соціальні науки Соціальна робота 2024

Фільтри

Фільтри

  • Курс
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
Сфери навчання
  • Соціальні науки (37)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Курс Програми в Соціальні науки Соціальна робота

Академічний курс є серія клас або коротке класів, призначених для підготовки студентів для вивчення рівня коледжу або на додаток до їх поточний рівень освіти з додаткової підготовки і кваліфікації. Ці програми можуть тривати до року і доступні в широкому розмаїтті предметів.

Що являє собою курс з соціальної роботи? Для людей, які хочуть покращити життя інших, і тими, хто вже працює в області сфери послуг, курс з соціальної роботи може бути цінним сходинкою до нових навичок і можливості кар'єрного росту. Учасники часто навчитися взаємодіяти з співчуттям з різними уразливих груп населення, включаючи дітей, злочинців, жертв насильства, інвалідів і літніх людей. Теми дослідження зазвичай включають соціологія, психологія, етика, соціальна політика, написання грантів і наукових досліджень.

Багато студентів з інтересом у галузі соціальної роботи, природно, жалісливим.Їх дослідження можуть підготувати їх до каналу, що співчуття в дію, що дозволяє їм зробити реальну різницю в житті тих, хто бореться.

Academic курси сильно розрізняються, і вартість курсу залежить від установи, кількість класів, необхідних для отримання ступеня і тривалості програми ступеня. Студенти, які зацікавлені в соціальній роботі можна знайти курси на традиційних університетів і шкіл онлайн.

Поле соціальної роботи є широка, що охоплює різні групи населення та організацій. В залежності від їх освіти та досвіду, студентів, які закінчують курс в галузі соціальної роботи можуть знайти роботу в державних органах, очисних споруд, додому охорони здоров'я і некомерційних організацій. Вони можуть спеціалізуватися в галузі психічного здоров'я, токсикоманії, сімейних послуг або громадського здоров'я. Соціальні працівники часто інформувати громадськість про важливі питання, пропозиція консультацій і підтримки, а також забезпечити основні фізичні і емоційні потреби свого клієнта виконуються.

Курс з соціальної роботи можна додати кваліфікації професійного і підготувати учасників для подальшого вивчення. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.