Keystone logo

17 Курс Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Курс
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
  • Консультування
Сфери навчання
  • Соціальні науки (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Курс Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування

Консультування курси можуть допомогти підготувати людей від безлічі фон для широкого спектра соціальних послуг суміжних дисциплін. Фахівці прагнуть консультування курси часто працюють в якості консультантів, психічні послуг охорони здоров'я, соціальні працівники, пастирі, і медсестри, але все більше і більше людей від багатьох інших професійних і навчальних дисциплін проводимо консультації курси, як для нових знань і навичок або зміни кар'єри.

Консультування курси можуть бути прийняті як частина ступінь або сертифікат програми або продовження освіти класів для професіоналів. Деякі загальні курси консультації включають в себе такі теми, як мова тіла, групи підтримки, розуміння реляційних поведінку, сімейне консультування, консультування пар, і психічне здоров'я. Крім того, багато академічні інститути надають спеціалізовані курси для консультантів, таких як духовне консультування, врегулювання конфліктів, наркоманії та інші.

Якщо Ви шукаєте курси для консультантів, ви знайдете декілька відмінних варіантів нижче. Перегляньте програми і знайти курси для консультантів, які відповідають вашим потребам!