Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Курс Програми в Продаж 2023

14 Курс Програми в Продаж 2023

Огляд

Темою продажів настільки ж різноманітна, як спектр продуктів і послуг, які існують на світовому ринку. Продажі курси, інформативний погляд на одну згуртовану областях умови підвищення студентів 'загальної компетенції. Включення теоретичних і стратегічних концепцій з прикладної, практичний досвід, професора в області продажів курсів здатні надати студентам краще розуміння торгівлі, на ринку, продукції, мікро-і макро-економічних концепцій, управлінню і прибутковість бізнесу, щоб назвати декілька.

Деякі тем, порушених у продажу курсів, наприклад, включати основам управління продажів, провідні ефективну силу продажу та управління роздрібною торгівлею. Продажі курси будуть також поширювати навички необхідні для встановлення цін, оцінка ефективності продажів, мотивації торгового персоналу, маркетинг продукту і розуміння клієнта.Доступні в установах по всьому світу, такі курси продажів, розміщуються у спеціальних поважних установ і вчили видатні, досвідчені викладачі.

Просто натисніть кнопку нижче, щоб дізнатися більше про те, як ці продажі курсів може поставити вас на швидкий шлях до кар'єри в продажах або в суміжних областях бізнесу. Ви також можете запросити більш детальну інформацію від школи про якісь конкретні, звичайно, що вас цікавить.

Детальніше

Фільтри

  • Курс
  • Бізнес-дослідження
  • Продаж
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання