Filter
курс
Японія Nagoya Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Японія ,, Nagoya

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Японія острівна держава в Східній Азії. Розташований у Тихому океані, він лежить на схід від Японського моря, Китаю, Північної Кореї, Південної Кореї і Росії, що тягнеться від Охотського моря на півночі до Східно-Китайського моря і Тайваню на півдні країни.

Всі ті, хто зацікавлений у вивченні сирої японської культури та їх спадщина має залишитися в місті Нагоя. Установ у цьому місці, як Центру японських досліджень орієнтовані на надання поєднання традиційних і сучасних японських освіти.

Курси і навчання: Японія ,, Nagoya. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Японія
Nagoya
Тип навчання
Форма навчання
IES Abroad

Пориньтесь в японську культуру, зараховуючи до Центру японських досліджень (CJS) в Нанзанському університеті. Як відмінний приватний університет, Нанзанський університет ... [+]

Огляд

Традиція відповідає сучасності в процвітаючому японському місті Нагоя. Багаточисельні культурні традиції почалися в Нагої і були передані через покоління - місто називається Геідокоро, центром мистецтва та культури. Не пропустіть ритуали та свята, які відбуваються у храмах та святинях в районі Нагоя.

Поряд з його культурними традиціями Нагоя є важливим портом та промисловим центром. Найважливіші міжнародні компанії мають присутність в Нагої, включаючи Toyota, Lexus, Mitsubishi Motors, Brother Industries, Boeing і Mitsubishi Heavy Industries.... [-]

Японія Nagoya
інформація
англійська,японський
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою