Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Шрі-Ланка,

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Хоча є багато можливостей для вищої освіти в Шрі-Ланці, багато жителів воліють не відвідувати ці установи. Хоча міжнародний тиск допомогло деяким у розвитку, університетські пропозиції часто зустрічалися з опором від місцевих жителів.

Курси і навчання: Шрі-Ланка,. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

пілота комерційної авіації (CPL)

Asian Aviation Centre
Кампус Денне навчання 10 - 12 місяці Січень 2020 Шрі-Ланка Коломбо

Пілотів комерційної авіації (CPL): Остаточний вибір буде грунтуватися на медичної експертизи, затвердженої цивільної авіації. Схильність тест проводиться Азіатським Центром авіації.

Ліцензія приватного пілота (PPL)

Asian Aviation Centre
Кампус Денне навчання 4 - 6 місяці Січень 2020 Шрі-Ланка Коломбо

Ліцензія приватного пілота (PPL): Остаточний вибір буде грунтуватися на медичної експертизи, затвердженої цивільної авіації. Схильність тест проводиться Азіатським Центром авіації.

професійну освіту розвиток

SLIIT COMPUTING
Кампус Денне навчання 2 - 4 місяці Січень 2020 Шрі-Ланка Коломбо

Короткі курси є ідеальним варіантом для студентів, власників бізнесу та зацікавлених осіб, які хочуть, щоб прикрасити їх резюме або розвивати й удосконалювати свої операційні навички і знання.