Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швеція,

При вивченні курсу в Швеції, ви будете схильні незалежного мислення, тісна співпраця між підприємствами та науковими колами, слідчих досліджень, академічна історія і велике населення міжнародних. Саме з цих причин, курси в Швеції залучає студентів та фахівців з багатьох країн світу. Крім передового досвіду в галузі освіти, студенти, які вирішили пройти курси в Швеції можна випробувати красу, різноманітність і хвилювання, що Швеція може запропонувати.

Академічні курси забезпечують людей з навичками, необхідними для успіху в їх кар'єри. Курси в Швеції широким і включає багато такі теми, як проектування, управління, фізіологія, і бізнес, щоб назвати декілька. Дослідження варіанти можуть включати традиційному класі, дистанційне навчання, або в режимі онлайн, а також інноваційних програм у Швеції використовують унікальні методи навчання, такі як робота в групах, інтерактивні заняття, практичні програми та технології інтеграції.

Курси в Швеції, є унікальними та інноваційними з великою вхід з боку студентів і постійно змінюється, що дозволяє гнучкість і диверсифікація. Дізнайтеся більше про можливості курси в Швеції пошук програм нижче!

знайдених результатів Filter

Теоретичні курси для ATPL (IR), PPL, CPL

Northern Air Training
Кампус Денне навчання 12 тижні Вересень 2019 Швеція Säve

Ми використовуємо найсучасніші навчальні матеріали для всіх наших теоретичних курсів, і ви все вивчаєте в наших навчальних закладах у Гетеборзі. Ціни включають всі книги, діаграми та навігаційне обладнання для теорії. Ми ретельно відібрали найкращі книги та посібники на ринку наших курсів.

Курс інструктора польоту

Northern Air Training
Кампус Денне навчання 2 - 3 місяці Вересень 2019 Швеція Säve

Після вашого CPL (H) або PPL (H) настав час почати свою кар'єру. Чому б не почати з навчання інших, як літати, це відмінний спосіб побудувати годинник і поліпшити свої навички польоту.

Ліцензія комерційного пілота - модульний курс

Northern Air Training
Кампус Заочне навчання Вересень 2019 Швеція Säve

CPL - ліцензія комерційного пілота, ліцензія, яка дозволить вам працювати як професійний пілот вертольота. Модульна підготовка до ліцензії комерційного пілота починається з отримання ЗДЗ (Н), а звідти ви переходите до підготовки до видачі CPL (H).

Ліцензія комерційного пілота - комплексний курс

Northern Air Training
Кампус Денне навчання 12 - 14 місяці Вересень 2019 Швеція Säve

CPL - ліцензія комерційного пілота, ліцензія, яка дозволить вам працювати як професійний пілот вертольота. Наша інтегрована програма перенесе вас з нуля до комерційного пілота, і вам буде видана ліцензія CPL (H) EASA, яка діє в будь-якій європейській країні та в багатьох інших країнах світу.

Ліцензія приватного пілота

Northern Air Training
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 - 8 місяці Вересень 2019 Швеція Säve + 1 більше

За допомогою ліцензії приватного пілота ви можете літати на вертольоті для особистих цілей з друзями та родиною. Для багатьох студентів-пілотів, ЗДЗ є початком комерційної пілотної кар'єри. Тренінг складається з теоретичної та практичної частини. Ми налаштовуємо наше навчання відповідно до вимог, здібностей і графіку кожного студента, якщо це необхідно.

Біблійний навчальний рік Довга програма

Holsby Bible School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Швеція Vetlanda SO

Наша біблійна шкільна програма призначена для виховання ваших стосунків з Ісусом Христом. Ваше розуміння Бога та Його слова зростатиме за допомогою щотижневих лекцій, які охоплюють різні теми та книги Біблії.

Тренінг екіпажу

Skies Airline Training
Кампус 2 тижні Вересень 2019 Швеція Stockholm

Навчальні програми Skies Cabin Crew складаються з досвіду навчання. Щоб асимілювати, має бути сильне відчуття реальності та високий ступінь визнання; всі наші інструктори мають надійний досвід у галузі авіації, реальні події, які використовуються в тренувальних та тренувальних заходах, слідкують за точним зворотним зв'язком. Навчання, що ґрунтується на дійсності, робить працівників більш підготовленими для зустрічі з клієнтами та виклику складних ситуацій у реальному світі.

TR Boeing B737

Skies Airline Training
Кампус 3 - 4 тижні Вересень 2019 Швеція Stockholm

Type Rating є схваленням або сертифікацією важкого типу літака вагою більше 5700 кг (12500 фунтів), яке всім органам цивільної авіації вимагають від вас як льотчика до того, як ви зможете літати на важкі багатокомандні літальні апарати.

Модульна ATPL

Skies Airline Training
Кампус 18 місяці Вересень 2019 Швеція Stockholm

Наша модульна програма ab-inito передає вас від нульового досвіду власнику ліцензії на експлуатацію літака авіаперевезень.

Інтегрований ATPL

Skies Airline Training
Кампус 18 місяці Вересень 2019 Швеція Stockholm

Хочете стати пілотом авіакомпанії? Наша інтегрована програма для втілення в життя дає вам від нульового досвіду власника ліцензії на літак авіаперевезень

PPL - приватна пілотна ліцензія

Skies Airline Training
Кампус 4 - 5 місяці Вересень 2019 Швеція Stockholm

Свідоцтво про польоти на початковому рівні є приватною пілотною ліцензією (PPL). Як власник ліцензії PPL, ви можете самостійно літати невеликий літак з одним движком.

для здорового цифровий роботи навколишнє середовище курс

NIVA Education
Кампус Заочне навчання 3 днів Швеція Stockholm

Цифрова робоче середовище викликає особливих проблем з точки зору інформаційної та комунікаційної переливом, гнучкою / безмежної роботи, погане юзабіліті ІТ-систем, технологій сутичок і проблем компетентності. Ці стресові фактори, які сприяють розумового і фізичного навантаження, а також до втрати продуктивності.

робота по інвалідності курс профілактики (2 роки)

NIVA Education
Кампус Денне навчання 5 днів Швеція Alsike

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Втрата продуктивності в результаті поганого стану здоров'я працівника або непрацездатності накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі й є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг.

Story Academy - Майстер клас сценарію

Storyutbildningen
Онлайн Денне навчання 1 рік інформація Швеція Fårösund

Один рік дистанційного курсу повного дня у написанні скриптів для комерційних художніх фільмів та драматичних серіалів.

Звичайно, в cellbiology, тварин та фізіології рослин

Umeå University - Faculty of Science and Technology
Кампус Денне навчання 19 тижні інформація Швеція Umeå Skellefteå + 1 більше

Окремі курси включає в себе лекції, семінари та практичні лабораторні роботи. Курс включає в себе повний Cellbiology теоретичні знання в самих центральних частинах сучасної молекулярної клітинної біології. Курс також охоплює поняття злоякісних клітин, а також приклади