Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швеція,, Skellefteå

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

На прізвисько "Золоте місто", Шеллефтео, як відомо, був гірським містом. Досі промислове місто з іншими комерційними actitivites процвітає поряд зі здобичі.

Курси і навчання: Швеція,, Skellefteå. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Звичайно, в cellbiology, тварин та фізіології рослин

Umeå University - Faculty of Science and Technology
Кампус Денне навчання 19 тижні інформація Швеція Umeå Skellefteå + 1 більше

Окремі курси включає в себе лекції, семінари та практичні лабораторні роботи. Курс включає в себе повний Cellbiology теоретичні знання в самих центральних частинах сучасної молекулярної клітинної біології. Курс також охоплює поняття злоякісних клітин, а також приклади