Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швеція,, Alsike

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Упсала є адміністративним центром архієпископа від Церкви Швеції. Місто розташоване в Уппсала і є 4-м за величиною в країні. Вона є домом для найстарішого вищого навчального закладу освіти в Скандинавії, Університету Упсали.

Курси і навчання: Швеція,, Alsike. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

робота по інвалідності курс профілактики (2 роки)

NIVA Education
Кампус Денне навчання 5 днів Швеція Alsike

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Втрата продуктивності в результаті поганого стану здоров'я працівника або непрацездатності накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі й є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг.