Filter
курс
Швеція Alsike Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Швеція,, Alsike

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Упсала є адміністративним центром архієпископа від Церкви Швеції. Місто розташоване в Уппсала і є 4-м за величиною в країні. Вона є домом для найстарішого вищого навчального закладу освіти в Скандинавії, Університету Упсали.

Курси і навчання: Швеція,, Alsike. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Швеція
Alsike
Тип навчання
Форма навчання
NIVA Education

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Втрата продуктивності в результаті поганого стану з ... [+]

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Втрата продуктивності в результаті поганого стану здоров'я працівника або непрацездатності накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі й є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг. Непрацездатність і наслідки можуть бути зменшені або навіть запобігти.... [-]

Швеція Alsike
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою