Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швейцарія ,

Швейцарія є кращим вибором для професіоналів і студентів з усього світу для академічних, ділових кіл та професійного розвитку. Є відмінні можливості для отримання освіти в Швейцарії, які можуть допомогти в кар'єрному зростанні, а також мати можливість розвивати мережу, яка може бути розбита на Європу. Приймаючи курси в Швейцарії забезпечить не тільки першокласні освітні програми, а й культурний досвід у прекрасної і гарній країні.

Курси в Швейцарії часто може бути в поєднанні з програмами, сертифікат програми або професійної серії розвитку. Є можливості навчання на курсах в Швейцарії, який може задовольнити потреби більшості студентів і включають в себе Інтернет, дистанційне навчання, або класній кімнаті. Курси в Швейцарії пропонуються в самих різних питань, таких як управління, наука, банківська справа, охорона здоров'я, теології, економіки та інші.

Подивіться через курси в Швейцарії, щоб дізнатися більше про можливості, які чекають вас. Це може бути наступний крок у вашій кар'єрі!

знайдених результатів Filter

Курс - модельєр

Swiss Mode
Кампус Денне навчання 1 - 3 років інформація Швейцарія Montreux

На курсі дизайнера моди вам показують, як примирити вашу індивідуальну уяву з професійними вимогами до робочого місця. Ви дізнаєтеся, як виразити концепцію і реалізувати її, дізнавшись про кожний елемент процесу проектування моди, включаючи матеріали, техніки фарбування, виготовлення і, головне, як дати форму ідеї, щоб вона могла стати реалістичним елементом одягу. Після завершення цього курсу ви матимете необхідні навички для роботи в якості дизайнера моди.

літній досвід

Glion Institute of Higher Education
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Швейцарія Montreux

Літній досвід Glion пропонує першокласне втілення в світ розкішного гостинності.

Управління спортивними подіями

AISTS - International Academy of Sports Science and Technology
Кампус Денне навчання 5 - 5 днів інформація Швейцарія Lausanne

Модуль AISTS Sport Event Management and Organisation Seminar (SEMOS) пропонує загальний огляд ключових завдань, необхідних для успішного планування, спілкування та організації роботи спортивних заходів.

Інтенсивні курси - англійська

ASC International House Language School
Кампус Денне навчання 1 рік Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Курси починаються кожен понеділок для всіх рівнів для початковому рівні, крім. Відкриється курс для початківців, коли група з п'яти осіб

вивчити англійську літній табір

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

З діапазоном напрямків на пропозицію, просто виберіть досвід, який ви віддаєте перевагу. Хочете бути поруч з пляжем? Потім виберіть Портсмут, Англію чи більше природи багатих фону, поруч озеро і гору, виберіть Лейзін, Цуг, Кіл або Ascona. Для остаточного літа, вибрати Лондон-Сіті і скористатися всіма динамічними, захоплюючі заходи на пропозицію там.

на місці корпоративних програм

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Кампус Заочне навчання Вересень 2019 США Midland Troy Швейцарія Montreux + 2 більше

Університетський коледж надає учням можливість завершити свою освіту на робочому місці. Домовленостей між Northwood університету і роботодавцем.

Französisch intensiv

Sprachschule Schneider
Кампус 6 - 11 тижні Лютий 2020 Швейцарія Zürich

Mit einem Intensivkurs erreichen Sie Ihr anvisiertes Lernziel am schnellsten. Um einen schnellen Lernfortschritt zu erreichen, arbeiten Sie in kleinen, sorgfältig zusammengestellten Minigruppen mit nur 3–6 Personen.

Middle School (grades 7 & 8) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Leysin

прийом консультування

MasterPrep International
Кампус Онлайн Денне навчання 10 години Відкритий конкурс Італія Milan Rome Naples Швейцарія Zürich + 5 більше

Процес прийому являє собою складний і тривалий шлях, який може зайняти безліч місяців до остаточного результату вибору. Прийом до коледжів та університетів програм демонструють постійно зростаючий дух суперництва, особливо в кращих європейських та північноамериканських школах. У школах постійно підвищують GMAT / GRE і результати тестів TOEFL / IELTS, що робить їх академічні та професійні критерії застосування все більш виборчим. У той же час, вони шукають кандидатів з нетрадиційними профілів і незвичайних переживань і навичок. Такі аспекти, як міжнародне визнання, вміння працювати в команді, гнучкість і мультикультурний сильний потенціал лідерства затребувані зараз більше, ніж в минулому.

виконавчої CAS у сфері ІКТ або утиліти управління

IIMT University of Fribourg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Лютий 2020 Швейцарія Fribourg + 1 більше

Виконавчий CAS ознайомити учасників з аналітичною, функціональні та міжособистісні навички, необхідні для успіху в більш складних і глобальних ІКТ

СІРКА & EMSA англійська

English Training Lounge
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Сполучені Арабські Емірати Abu Dhabi Аргентина Buenos Aires Колумбія Bogotá Бразилія Rio de Janeiro Чилі Santiago Мехіко Buenavista Dubai Таїланд Bangkok Китай Beijing Індія Delhi Вієтнам Hanoi Гонконг Hong Kong Малайзія Kuala Lumpur Саудівська Аравія Riyadh Південна Корея Seoul Shanghai Сінгапур Singapore Тайвань Taipei Японія Tokyo Індонезія Jakarta Іспанія Barcelona Німеччина Berlin Швейцарія Bern + 41 більше

Загальний освітній атестація (СІРКА) і зовнішня міра успішності учнів (EMSA) представляють собою набір локально розроблених стандартизованих тестів, які використовуються для прийому і розміщення всіх федеральних установ вищої та додаткової освіти в Об'єднаних Арабських Еміратах: ADVETI, Заїд університет , Вищі коледжі технології, і ОАЕ університету.

європейська кулінарного мистецтва

DCT University Center – Switzerland
Кампус Денне навчання 3 місяці інформація Швейцарія Lucerne Vitznau + 1 більше

Якщо ви захоплені прекрасна кухня і шукає відмінне кулінарне освіту, а потім розглянути ваш вибір програм на європейському Кулінарний центр DCT це.

сертифікація сиг ccna- вкорінення і перемикання

GITI - Geneva Information Technology Institute
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Навчання Cisco на практиці привілеїв Geneva IT Institute і пропонує своїм студентам, протягом періоду їх вивчення, можливість використовувати лабораторію Cisco після занять. Офіційна навчальна програма сиг покрита.

Стандартний французької мови

Voxea Language School
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Швейцарія Lausanne

Наші курси французької мови призначені для підтримки людей в збільшуючи свої знання і вільне володіння. Вони проводяться в невеликих групах близько 10 студентів, кожен з яких знаходяться на аналогічних рівнів досягнень.

коактивний тренінг | основи

Schouten Global
Кампус Денне навчання 2 - 3 днів інформація Німеччина Munich Нідерланди Amsterdam Швейцарія Zürich Heidelberg Hamburg Zeist Бельгія Brussels Люксембург Luxembourg City Geneva + 12 більше

ICF акредитованої Co-Active Coaching Основи програми (CTI): фокусується на індивідуальному коучингу; викликає трансформацію; виконує вищі досягнення і більш глибокий зв'язок і виконання; є першою частиною 6 місяців Co-активної програми підготовки тренера.