Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швейцарія ,, Montreux

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Монтре пропонує унікальне поєднання швейцарського гостинності та американської ступеня бізнес в Hotel Institute Montreux. Є також Європейський університет, Монтре Школа Бізнесу та Ecole Internationale де Langues.

Курси і навчання: Швейцарія ,, Montreux. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

вивчити англійську літній табір

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

З діапазоном напрямків на пропозицію, просто виберіть досвід, який ви віддаєте перевагу. Хочете бути поруч з пляжем? Потім виберіть Портсмут, Англію чи більше природи багатих фону, поруч озеро і гору, виберіть Лейзін, Цуг, Кіл або Ascona. Для остаточного літа, вибрати Лондон-Сіті і скористатися всіма динамічними, захоплюючі заходи на пропозицію там.

вивчити італійську літній табір

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

З програмою занять кожного ранку та кожного діяльності в другій половині дня, ми заохочуємо активну практику мови як всередині класу тут і поза. Щедрі спортивні та творчі розваги ми поставляємо наші кемпери гарантують, що вони живуть приємний досвід річного навчання.

вивчити німецьку літній табір

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

Ранкові заняття зосередитися на зв'язку, використовуючи інтерактивні та динамічні методи, щоб отримати студенти активно беруть участь і поліпшити свої навички. У поєднанні з багатим вибором повсякденній діяльності і щотижневих екскурсій, студенти отримують широкі можливості практикувати мову як всередині класу тут і поза.

дізнатися французький літній табір

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

Ми пропонуємо курси французької мови в Парижі і Биаррица у Франції, а також в Монтре і лейзін в Швейцарії. З якістю курсами щоранку, наші уроки зосередитися на активній практиці мови, що дозволяє швидко прогрес в навичках спілкування. Це ідеальний варіант, коли в поєднанні зі спортивними, діяльнісних упакована після обіду і ввечері!

Вивчення німецької мови - курс

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

Наші школи для дорослих в Німеччині пропонують широкий вибір курсів для вивчення німецької мови. Якщо ви повний новачок або хочете взяти просунутий рівень іспит, ми можемо допомогти вам знайти клас, що вам потрібно. Наш Берлін і Фрайбург школа є офіційними екзаменаційними центрами іспиту Телчь і Alpadia Berlin пропонує Goethe іспити, які можуть бути прийняті поруч.

Вивчення французької мови - курс

Alpadia Language Schools
Кампус Денне навчання Заочне навчання Лютий 2020 Швейцарія Montreux

Ми пропонуємо широкий спектр курсів французької мови в наших цілорічних школах. Від стандартного до інтенсивних курсів, від приватних уроків для підготовки до іспиту, Alpadia пропонує рішення, адаптоване до потреб наших студентів. Ми є офіційним екзаменаційним центром для TCF іспиту і знаходимося в безпосередній близькості від регіональних місць екзаменаційних DELF / DALF.

на місці корпоративних програм

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Кампус Заочне навчання Вересень 2019 США Midland Troy Швейцарія Montreux + 2 більше

Університетський коледж надає учням можливість завершити свою освіту на робочому місці. Домовленостей між Northwood університету і роботодавцем.

літній досвід

Glion Institute of Higher Education
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Швейцарія Montreux

Літній досвід Glion пропонує першокласне втілення в світ розкішного гостинності.

Курс - модельєр

Swiss Mode
Кампус Денне навчання 1 - 3 років інформація Швейцарія Montreux

На курсі дизайнера моди вам показують, як примирити вашу індивідуальну уяву з професійними вимогами до робочого місця. Ви дізнаєтеся, як виразити концепцію і реалізувати її, дізнавшись про кожний елемент процесу проектування моди, включаючи матеріали, техніки фарбування, виготовлення і, головне, як дати форму ідеї, щоб вона могла стати реалістичним елементом одягу. Після завершення цього курсу ви матимете необхідні навички для роботи в якості дизайнера моди.

Курс - модельєр де Люкс

Swiss Mode
Кампус Денне навчання 2 років інформація Швейцарія Montreux

Курс Designer de Luxe - це поєднання курсів модного дизайнера і кравчині. У цьому курсі ви придбаєте знання та навички у всьому процесі Дизайну моди і отримаєте досвід у сфері шиття, а отже, виконання дизайну в одязі. Цей курс de Luxe також надає додаткові години занять для реалізації проектів і тісної співпраці з викладачами, тому ви залишите курс з перевіреним досвідом Fashion Design.