Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швейцарія ,, Lausanne

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Лозанна відома у всьому світі своїм музеях прикладного та образотворчого мистецтва і вісім великих бібліотек, але й для утворення світового класу. Всі домени науки покриті, і ви можете дізнатися що-небудь від бізнесу та економіки, спорту, медицини та техніки.

Курси і навчання: Швейцарія ,, Lausanne. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

інтенсивний курс французької

Voxea Language School
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Швейцарія Lausanne

Інтенсивні курси французької мови включають в себе стандартний навчальний матеріал разом з додаткові усні практики і розмова Курси поставляються в невеликих групах студентів усіх з яких приблизно в той же рівня.

Стандартний французької мови

Voxea Language School
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Швейцарія Lausanne

Наші курси французької мови призначені для підтримки людей в збільшуючи свої знання і вільне володіння. Вони проводяться в невеликих групах близько 10 студентів, кожен з яких знаходяться на аналогічних рівнів досягнень.

Сталий спорт

AISTS - International Academy of Sports Science and Technology
Кампус Денне навчання 2 - 2 днів інформація Швейцарія Lausanne

AISTS Sustainable Sport

Управління спортивними подіями

AISTS - International Academy of Sports Science and Technology
Кампус Денне навчання 5 - 5 днів інформація Швейцарія Lausanne

Модуль AISTS Sport Event Management and Organisation Seminar (SEMOS) пропонує загальний огляд ключових завдань, необхідних для успішного планування, спілкування та організації роботи спортивних заходів.