Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Швейцарія ,, Geneva

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Женева відомий дипломатії. Напевно, тому їх університет спеціалізується на гуманістичних наук, з додаванням медицини. Приватний університет, інститути та приватні школи також спеціалізується на закони, політичні науки, міжнародні відносини, історія і т.д.

Курси і навчання: Швейцарія ,, Geneva. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Co-Active Coaching | проміжний

Schouten Global
Кампус Денне навчання 12 днів інформація Німеччина Munich Нідерланди Amsterdam Швейцарія Zürich Heidelberg Hamburg Zeist Бельгія Brussels Geneva + 10 більше

ICF акредитованої Co-Active програма Коучинг Intermediate (CTI): дозволяє почати професійну кар'єру в коучингу; надає Вам можливість стати ICF акредитовані Co-активного тренера; дає можливість стати членом міжнародної співпраці, активної мережі з 27000 членами; забезпечує постійну професійну підтримку.

коактивний тренінг | основи

Schouten Global
Кампус Денне навчання 2 - 3 днів інформація Німеччина Munich Нідерланди Amsterdam Швейцарія Zürich Heidelberg Hamburg Zeist Бельгія Brussels Люксембург Luxembourg City Geneva + 12 більше

ICF акредитованої Co-Active Coaching Основи програми (CTI): фокусується на індивідуальному коучингу; викликає трансформацію; виконує вищі досягнення і більш глибокий зв'язок і виконання; є першою частиною 6 місяців Co-активної програми підготовки тренера.

сертифікація сиг ccna- вкорінення і перемикання

GITI - Geneva Information Technology Institute
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Навчання Cisco на практиці привілеїв Geneva IT Institute і пропонує своїм студентам, протягом періоду їх вивчення, можливість використовувати лабораторію Cisco після занять. Офіційна навчальна програма сиг покрита.

індивідуальні заняття англійською

ASC International House Language School
Кампус Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Якщо у вас є потреби спеціальна мова або якщо ваші робочі години не сумісні з графіками основних курсів

індивідуальні курси французької

ASC International House Language School
Кампус Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Якщо у вас є потреби спеціальна мова або якщо ваші робочі години не сумісні з графіками основних курсів, приватний

Інтенсивні курси - англійська

ASC International House Language School
Кампус Денне навчання 1 тижневий Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Курси починаються кожен понеділок для всіх рівнів для початковому рівні, крім. Відкриється курс для початківців, коли група

Інтенсивні курси - англійська

ASC International House Language School
Кампус Денне навчання 1 рік Відкритий конкурс Швейцарія Geneva

Курси починаються кожен понеділок для всіх рівнів для початковому рівні, крім. Відкриється курс для початківців, коли група з п'яти осіб