Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Хорватія,

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Через академічних програм Міжнародного Хорватії, студент з різних частин земної кулі отримати чудовий досвід. Міст країни пропонують ідеальне місце, щоб учні, які хочуть вчитися дипломатії, миру і врегулювання конфліктів, міжнародного бізнесу та міжнародних відносин.

Курси і навчання: Хорватія,. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Міжнародна літня школа

Algebra University College
Кампус Денне навчання 3 тижні Жовтень 2019 Хорватія Zagreb

У Міжнародній літній школі алгебри, ми віримо в якість і ефективність навчання, великих програм, великих вчителів і використання передового досвіду в Хорватії - найбільшої європейської країни, щоб провести свою літню. Якщо ви хочете дізнатися про цифрових маркетингових стратегій та поведінки користувачів, з'ясувати, яким чином цифрові трансформується так, як ми живемо і працюємо, як для розробки мобільних додатків, все про безпеку даних або 3D-анімації та ігрового дизайну, може дізнатися про "темну сторону "безпеки і як використовувати" силу "правильний шлях, ви прийшли в потрібне місце!

навчання в області проектування шляху - modulomaster

Scuola Italiana Design (SID)
Кампус Денне навчання 10 - 20 тижні Жовтень 2019 Італія Padua Хорватія Rovinj + 2 більше

Для того, щоб стимулювати участь професійного досвіду Майстри, італійська школа дизайну запускає проект ModuloMaster. З ModuloMaster дозволяє ...

Навчання в розробці проекту - с.і.д. майстерні Ровіне

Scuola Italiana Design (SID)
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Хорватія Rovinj Італія Padua + 2 більше

Семінар орієнтований на студентів SID або які відвідують навчальні курси з промислового дизайну в інших інститутах і молодих дизайнерів ...

Програма розширеного кулінарного мистецтва

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 8 місяці Жовтень 2019 Хорватія Sisak

Якщо ви хочете реалізувати свою пристрасть до гастрономії, розвивати професійні навички через комплексні курси та стажування, а також досвід Європи, отримуючи при цьому кар'єру своєї мрії, ця програма для вас. У цій новій міжнародній кулінарній програмі студенти отримають можливість, після двох місяців вивчення кулінарного мистецтва в Kul IN , продовжити навчання в Школі бізнесу та готельного менеджменту в Люцерні, Швейцарія.

Винна програма

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 50 години Жовтень 2019 Хорватія Sisak

Ви знали, що виноград Зінфанделя походить з Хорватії? Історично Хорватія має давні та тісні стосунки з вином, а виноградники наповнені місцевими сортами винограду, збагачуючи культуру вина регіону. Ця двотижнева програма являє собою повний пакет, який занурює вас у світ вина, охоплюючи вина Старого Світу та Нового Світу, традиційні хорватські вина, виноградарство, енологія, дегустаційні технології, виноробство та розуміння винних етикеток. Ви знайдете свій внутрішній сомельє, коли навчитеся відрізняти тонкі смаки та аромати, і ви відвідаєте місцеві виноградники та виноробні підприємства, щоб дізнатись про виноробство. Якщо ви любитель вина, критик вина або сомельє, цей курс запропонує вам щось нове та захоплююче.

Кулінарні мистецтва

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 2 місяці Жовтень 2019 Хорватія Sisak

Курс Кулінарні мистецтва - це наша флагманська програма, яка ідеально підходить для тих, хто планує професійну кар'єру в кулінарній галузі або враховує кар'єру. Протягом цього двомісячного курсу студенти отримують всебічне розуміння методів та прийомів кулінарії, що використовуються в французькій та італійській кухні, а також більш глибоке розуміння промисловості та стандартів HoReCa, гігієни харчових продуктів та управління ресторанами. Курс дуже практичний, і студенти проводять 80% уроків у кухні, набуваючи досвіду з м'ясом, молюсками, макаронами, тістечками тощо. Крім того, студенти приймають заняття з енології та вина. Наприкінці курсу студенти можуть вибрати стажування в елітному ресторані чи готелі в Хорватії.

Професійні кондитерські вироби та кондитерські вироби

Culinary Institute Kul IN
Кампус Денне навчання 2 місяці Жовтень 2019 Хорватія Sisak

Цей інтенсивний двомісячний курс сучасного тістечка та кондитерських виробів призначений для того, щоб дати студентам міцну основу та передові технології для прагнених кондитерських кондитерів. Малі класні розміри дозволяють нашим досвідченим професорським кухарям надати студентам безліч уваги та індивідуальних відгуків. Студенти проводять 80% уроків, щоб отримати практичний практичний досвід на кухні. Курс охоплює хлібобулочні та кондитерські вироби, солодкі та соковиті випічки, а також основні італійські та французькі випічки. Крім того, студенти вносяться до справи з вина та управління бізнесом, і вони можуть вибрати стажування в елітному ресторані, готелі або кондитерському цеху.