Filter
курс
Хорватія Zagreb Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Хорватія,, Zagreb

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Хорватія є країною, де 40% її громадян, починаючи від 18 до 35 років досягли вищого навчального освіти. Країною поліпшилося життя студента в цих університетах з вщухла життя в цих університетах особливо для місцевих і навіть міжнародних студентів.

Загреб був постійно розвивається і росте, і в даний час, численні центри освіти, де як міжнародні, так і місцеві студенти можуть приєднатися підвищення кваліфікації. Загреб є жвавим містом, але це дає студентам нескінченних можливостей, щоб зробити їх дослідницькій роботі.

Курси і навчання: Хорватія,, Zagreb. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Хорватія
Zagreb
Тип навчання
Форма навчання
Algebra University College

У Міжнародній літній школі алгебри, ми віримо в якість і ефективність навчання, великих програм, великих вчителів і використання передового досвіду в Хорватії - найбільшо ... [+]

У Міжнародній літній школі алгебри, ми віримо в якість і ефективність навчання, великих програм, великих вчителів і використання передового досвіду в Хорватії - найбільшої європейської країни, щоб провести свою літню.

Якщо ви хочете дізнатися про цифрових маркетингових стратегій та поведінки користувачів, з'ясувати, яким чином цифрові трансформується так, як ми живемо і працюємо, як для розробки мобільних додатків, все про безпеку даних або 3D-анімації та ігрового дизайну, може дізнатися про "темну сторону "безпеки і як використовувати" силу "правильний шлях, ви прийшли в потрібне місце!... [-]

Хорватія Zagreb
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою