Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Хорватія,, Rovinj

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Через академічних програм Міжнародного Хорватії, студент з різних частин земної кулі отримати чудовий досвід. Міст країни пропонують ідеальне місце, щоб учні, які хочуть вчитися дипломатії, миру і врегулювання конфліктів, міжнародного бізнесу та міжнародних відносин.

У цьому місті є люди різних культур, причому туристів. Проте, одним з найбільш помітних зростаючі культури серед місцевих жителів є освіта. Через кілька центрів вищої освіти в місті, студенти змогли подати до суду за різні курси, що призводять до видимих ​​соціальних змін у суспільстві.

Курси і навчання: Хорватія,, Rovinj. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

навчання в області проектування шляху - modulomaster

Scuola Italiana Design (SID)
Кампус Денне навчання 10 - 20 тижні Жовтень 2019 Італія Padua Хорватія Rovinj + 2 більше

Для того, щоб стимулювати участь професійного досвіду Майстри, італійська школа дизайну запускає проект ModuloMaster. З ModuloMaster дозволяє ...

Навчання в розробці проекту - с.і.д. майстерні Ровіне

Scuola Italiana Design (SID)
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Хорватія Rovinj Італія Padua + 2 більше

Семінар орієнтований на студентів SID або які відвідують навчальні курси з промислового дизайну в інших інститутах і молодих дизайнерів ...