Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Філіппіни,, Lapu-Lapu City

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Багато хто любить хороші люди на Філіппінах і їх спосіб життя. Вивчення тут також може допомогти вам дізнатися, змішуючись з культурою народу, як ви себе Ваші університетський курс у місцевому коледжі університету, державного університету та коледжу або університету на Філіппінах. Філіппіни є третім за величиною англійська говорить країні у світі, який буде легше для іноземних студентів.

Курси і навчання: Філіппіни,, Lapu-Lapu City. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Ділова англійська

Genius English Proficiency Academy
Кампус Денне навчання Листопад 2019 Філіппіни Lapu-Lapu City

Поліпшення кар'єрних можливостей з нашими практичними бізнес-курси англійської мови, які складаються із загальних, інтенсивних і спеціалізованих курсів. Ми робимо наголос на надання вам навички спілкування, які надихають впевненість і швидкість в "реальному житті" бізнес-ситуацій.

Загальна англійська

Genius English Proficiency Academy
Кампус Денне навчання Листопад 2019 Філіппіни Lapu-Lapu City

Висвітлювало всі аспекти англійської мови з одним з наших курсів загальної англійської. Наш асортимент курсів дає студентам можливість поліпшити свої знання англійської мови в захоплюючій і сприятливому середовищі.

підготовка до IELTS

Genius English Proficiency Academy
Кампус Денне навчання Листопад 2019 Філіппіни Lapu-Lapu City

Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) для студентів, які хочуть емігрувати або продовжити свою освіту, вивчаючи як студент або аспірант в університеті у Великій Британії, США, Канаді чи Австралії. Наші курси допоможуть студентам поліпшити їх слух, читання, письма та усного мовлення, а також їх методи іспиту.