Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Франція,

Існує безліч варіантів на курси у Франції. Чи ви є професійним перебування оновлення технологій або методик, прагнучи змінити професію, або тільки починаєте у вашій кар'єрі, є курси у Франції, які допоможуть вам досягти поставлених цілей. Студенти з усього світу вибирають курси у Франції не тільки за високу якість освіти, а й для культури, мистецтва, музики, їжі та захоплюючу нічну життя.

Деякі приклади курсів у Франції включає в себе кілька в сфері бізнесу, таких як стратегічний менеджмент, управління проектами, підприємництва та загальне управління. Є також вибір для студентів, зацікавлених в такі теми, як мода, енергетики та туризму, і багато інших. Для забезпечення гнучкості в плануванні, студенти можуть вибрати неповний робочий день, повний робочий день, і он-лайн курси у Франції.

Ви можете дізнатися більше про можливості курси у Франції, перейшовши за посиланням нижче програм або звузити пошук за допомогою поля пошуку вище.Ви можете знайти програму, яка допоможе вам досягти ваших особистих і професійних цілей!

знайдених результатів Filter

Курс семестру

Université de Reims Champagne-Ardenne
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 семестри Січень 2020 Франція Reims + 1 більше

Щорічні курси в CIEF складаються з 2 семестрів по 14 тижнів кожен. CIEF пропонує 6 різних рівнів, кожен складається з 16-18 годин щотижневих курсів, принаймні 1 годину автономної роботи в Центрі мовних ресурсів (CRL), керований викладачем-викладачем.

Загальний французький курс - варіант 1

Institut Europeen De Francais
Кампус Заочне навчання 1 - 48 тижні інформація Франція Montpellier

Ми рекомендуємо наші загальні французькі курси, якщо вам не менше 17 років, або дорослим, і якщо ви хочете вивчити французьку мову або вдосконалити свої мовні навички в особистих, шкільних та ділових цілях з програмою довгострокових або коротких курсів, тривалий занурення Доступні декілька варіантів.

Курс французької мови та цивілізації - Весняний семестр 2020 року

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
Кампус Денне навчання 3 місяці Франція Paris

З понеділка по п’ятницю ця формула пропонує мовні заняття, які дозволяють студентам прогресувати у вивченні французької мови (граматика, сполучення дієслів, правопис, словниковий запас, підхід до літературних текстів, писемного та розмовного вираження), уроки фонетики, які дозволяють студентам вдосконалити свою вимову, а також їх навички розуміння та вираження, щотижневі лекції з різних аспектів французької цивілізації.

Класик Інтенсивний малюнок

Paris Academy of Art
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Bois-Colombes

Class'Art - це річна інтенсивна програма, спрямована на створення міцної основи для студентів, які мають намір продовжувати навчання в академічних або професійних школах мистецтва у всьому світі, або допомагати у вдосконаленні навиків спостережень майстрів, які мають існуючу практику. Вправи призначені для сприяння раціональному процесу перекладу візуальних явищ з лінією та цінністю. Сувора навчальна програма зосереджена на традиційному вивченні штукатурних відходів та нанесенні живої моделі.

виробництво DHEC / розподіл

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Франція Paris

Забезпечити солідний теоретичний фундамент студентів в області економіки, юриспруденції або історії кіно та аудіовізуальної, що дозволить їм, під час їх майбутній кар'єрі, збагатити своє сприйняття професії і полегшити прийняття рішень.

один рік програма кіно

EICAR
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Paris

Один рік програма Кіновиробництво являє собою введення до основ кіновиробництва. Студенти знайомляться з основами - режисерський, виробництво, кінематограф, сценарна або редагування - мистецтва та ремесла кіновиробництва в переважної руки-на-фільм навчальної програми з безкоштовними теоретичних, статті класів культури. На додаток до семінарів та один-на-один, навчаються, рік ...

Космічна літня програма ISAE

ESTACA
Кампус Денне навчання 4 тижні Червень 2020 Франція Paris

Космічна літня програма ISAE організована чотирма вищими навчальними закладами: Ecole de l'Air, ESTACA , ISAE-ENSMA, ISAE-Supaero. Програма «Космічне літо» призначена для студентів магістрантів, насамперед для університетів-партнерів групи ISAE. Це дасть студентам загальні знання з питань аеронавтики та космічного простору, якщо розглядатись з європейської точки зору. Зміст включає науково-технічні курси, а також загальні конференції та відвідування аерокосмічних та культурних сайтів.

Курс: Літня сесія 2019

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Кампус Денне навчання 1 - 5 тижні інформація Франція Paris

EIML Paris пропонує міжнародним студентам EIML основи та усвідомлювати, що Luxury - це, перш за все, унікальне мистецтво ноу-хау, продукти та послуги, які вимагають глибокого почуття якості. Завдяки нашим високоякісним навчальним закладам, ваші навички та компетенції в розумінні конкретних кодів і мови люкс промисловості буде цвісти.

Французький кондитерський кампус

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
Кампус Денне навчання 2 місяці Березень 2020 Франція Yssingeaux

Ви завжди хотіли вивчити таємниці французького кондитера? Ducasse Education дає вам можливість взяти інтенсивну 2-місячну програму, щоб вивчити всі фундаментальні методи французького кондитерського мистецтва.

весняний семестр в воді і екологічного менеджменту

UniLaSalle
Кампус Денне навчання 5 місяці інформація Франція Beauvais Mont-Saint-Aignan Paris + 2 більше

Весняний семестр в воді і управліннях навколишнього середовища є міждисциплінарною програмою, яка фокусується на процесах, що впливають на переклади та якість поверхневих і підземних вод.

Короткий курс в моді Upcycling

IFA Paris
Кампус Денне навчання 2 тижні інформація Франція Paris

Подумайте, дихайте і розробляйте в екологічно безпечному та стабільному плані - майбутнє моди!

Хід курсу: Емоції: реагують позитивно

IFCAM
Кампус Денне навчання 2 днів Жовтень 2019 Франція Montrouge Paris + 1 більше

Реагуйте позитивно. Наприкінці цього тренінгу учасники зможуть розпізнати свої емоції та наслідки та визначити ті, хто інших; краще передбачити їх щодня; розвивати свій емоційний інтелект з часом.

Річна програма GAP

Global School for Entrepreneurship
Кампус Денне навчання 8 місяці Вересень 2019 Нідерланди Amsterdam Франція Paris Німеччина Berlin Італія Florence + 6 більше

Кожне місце призначення має тему та перебування на два місяці. У Амстердамі ви знайдете свою підприємницьку ДНК у компанії смачних голландських млинців і дерев'яних взуття. У Парижі ви розкриєте свою творчість з натхненням сиру та вина. У Берліні ви поринете в цифровий світ і міський декор братвурсту і пива. Нарешті, в Італії, ви знайдете себе і відсвяткувати це відкриття з великою піци

Програма Grand Ecole

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Кампус Денне навчання 3 - 5 років Жовтень 2019 Франція Paris

Освоїти необхідні інструменти управління та успішно здійснити перехід між середньою та вищою освітою: автономія, підзвітність, загальна культура та методологія. Отримати необхідні основи для осягнення теоретичних і практичних основ корпоративного світу. Майте практичний досвід роботи в корпоративному світі з досвідом першої роботи під час стажування. Зареєструйтеся на треку «Підприємницька-студентська» (з 1 по 5-й рік) для тих, хто бажає створити чи взяти на себе існуючу фірму і мати змогу успішно проводити навчання і підприємницьку діяльність.

CIDEF: French language courses

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest
Кампус Денне навчання інформація Франція Angers

Вивчення французької мови в Анже, в самому серці долини Луари! Вони приходять звідусіль у світі (представлено близько 60 національностей) і вчитися на кампусі, розташованому в центрі міста Анже, в 10 хвилинах від залізничного вокзалу.