Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Франція,

Існує безліч варіантів на курси у Франції. Чи ви є професійним перебування оновлення технологій або методик, прагнучи змінити професію, або тільки починаєте у вашій кар'єрі, є курси у Франції, які допоможуть вам досягти поставлених цілей. Студенти з усього світу вибирають курси у Франції не тільки за високу якість освіти, а й для культури, мистецтва, музики, їжі та захоплюючу нічну життя.

Деякі приклади курсів у Франції включає в себе кілька в сфері бізнесу, таких як стратегічний менеджмент, управління проектами, підприємництва та загальне управління. Є також вибір для студентів, зацікавлених в такі теми, як мода, енергетики та туризму, і багато інших. Для забезпечення гнучкості в плануванні, студенти можуть вибрати неповний робочий день, повний робочий день, і он-лайн курси у Франції.

Ви можете дізнатися більше про можливості курси у Франції, перейшовши за посиланням нижче програм або звузити пошук за допомогою поля пошуку вище.Ви можете знайти програму, яка допоможе вам досягти ваших особистих і професійних цілей!

знайдених результатів Filter

Класик Інтенсивний малюнок

Paris Academy of Art
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Франція Буа-Коломби

Class'Art - це річна інтенсивна програма, спрямована на створення міцної основи для студентів, які мають намір продовжувати навчання в академічних або професійних школах мистецтва у всьому світі, або допомагати у вдосконаленні навиків спостережень майстрів, які мають існуючу практику. Вправи призначені для сприяння раціональному процесу перекладу візуальних явищ з лінією та цінністю. Сувора навчальна програма зосереджена на традиційному вивченні штукатурних відходів та нанесенні живої моделі.

Курс французької мови та цивілізації - Весняний семестр 2020 року

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
Кампус Денне навчання 4 місяці Франція Париж

З понеділка по п’ятницю ця формула пропонує мовні заняття, які дозволяють студентам прогресувати у вивченні французької мови (граматика, сполучення дієслів, правопис, словниковий запас, підхід до літературних текстів, писемного та розмовного вираження), уроки фонетики, які дозволяють студентам вдосконалити свою вимову, а також їх навички розуміння та вираження, щотижневі лекції з різних аспектів французької цивілізації.

Загальний французький курс - варіант 2

Institut Europeen De Francais
Кампус Заочне навчання 1 - 48 тижні інформація Франція Монпельє

Ми рекомендуємо наші загальні французькі курси, якщо вам не менше 17 років, або дорослим, і якщо ви хочете вивчити французьку мову або вдосконалити свої мовні навички в особистих, шкільних та ділових цілях з програмою довгострокових або коротких курсів, тривалий занурення

один рік програма кіно

EICAR
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Франція Париж

Один рік програма Кіновиробництво являє собою введення до основ кіновиробництва. Студенти знайомляться з основами - режисерський, виробництво, кінематограф, сценарна або редагування - мистецтва та ремесла кіновиробництва в переважної руки-на-фільм навчальної програми з безкоштовними теоретичних, статті класів культури. На додаток до семінарів та один-на-один, навчаються, рік ...

Курс семестру

Université de Reims Champagne-Ardenne
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 семестри Січень 2020 Франція Реймс + 1 більше

Щорічні курси в CIEF складаються з 2 семестрів по 13 тижнів кожен. CIEF пропонує 6 різних рівнів, кожен складається з 16-18 годин щотижневих курсів, принаймні 1 годину автономної роботи в Центрі мовних ресурсів (CRL) під керівництвом викладача-викладача.

один рік програма кіновиробництво

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
Кампус Денне навчання інформація Франція Париж

Протягом цього року студенти навчаються фундаментальні аспекти естетичних і технічних параметрів кадру, звуку і нових засобів масової інформації з більш ніж 1 110 годин навчання, в тому числі вісім тижнів стажування.

Курс: Літня сесія 2019

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Кампус Денне навчання 1 - 5 тижні інформація Франція Париж

EIML Paris пропонує міжнародним студентам EIML основи та усвідомлювати, що Luxury - це, перш за все, унікальне мистецтво ноу-хау, продукти та послуги, які вимагають глибокого почуття якості. Завдяки нашим високоякісним навчальним закладам, ваші навички та компетенції в розумінні конкретних кодів і мови люкс промисловості буде цвісти.

весняний семестр в воді і екологічного менеджменту

UniLaSalle
Кампус Денне навчання 5 місяці інформація Франція Бове Мон-Сен-Еньян Париж + 2 більше

Весняний семестр в воді і управліннях навколишнього середовища є міждисциплінарною програмою, яка фокусується на процесах, що впливають на переклади та якість поверхневих і підземних вод.

Французький шоколад

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
Кампус Денне навчання 2 місяці Травень 2020 Франція Іссінсо

Інтенсивна 2-місячна програма, присвячена вивченню всіх фундаментальних і розроблених технік шоколаду та кондитерських мистецтв.

Короткий курс з планування подій у моді

IFA Paris
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Франція Париж

З найяскравішої злітно-посадочної смуги показує найдешевшіші партії; ти коли-небудь дивувався, як ці дивовижні події зійдуться За допомогою цього короткого курсу ви дізнаєтеся "входи і виходи" у вироблення значущої події. Ознайомтеся з різними типами подій, навчитися створювати та керувати бюджетом, керувати смачним меню та залишатись організованими з повним описом подій.

Річна програма GAP

Global School for Entrepreneurship
Кампус Денне навчання 8 місяці Вересень 2020 Нідерланди Амстердам Франція Париж Німеччина Берлін Італія Флоренція + 6 більше

Кожне місце призначення має тему та перебування на два місяці. У Амстердамі ви знайдете свою підприємницьку ДНК у компанії смачних голландських млинців і дерев'яних взуття. У Парижі ви розкриєте свою творчість з натхненням сиру та вина. У Берліні ви поринете в цифровий світ і міський декор братвурсту і пива. Нарешті, в Італії, ви знайдете себе і відсвяткувати це відкриття з великою піци

Хід: Переговори про дотримання

IFCAM
Кампус Денне навчання 2 днів інформація Франція Монруж Париж + 1 більше

Знайдіть безпрограшні пропозиції. Після закінчення тренінгу учасники зможуть позиціонувати себе як стратегічні співрозмовники в переговорах; перетворити препарат на реальний актив; структурувати процес переговорів; визначити їх сильні сторони та сфери для вдосконалення переговорів.

Програма Grand Ecole

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Кампус Денне навчання 3 - 5 років інформація Франція Париж

Освоїти необхідні інструменти управління та успішно здійснити перехід між середньою та вищою освітою: автономія, підзвітність, загальна культура та методологія. Отримати необхідні основи для осягнення теоретичних і практичних основ корпоративного світу. Майте практичний досвід роботи в корпоративному світі з досвідом першої роботи під час стажування. Зареєструйтеся на треку «Підприємницька-студентська» (з 1 по 5-й рік) для тих, хто бажає створити чи взяти на себе існуючу фірму і мати змогу успішно проводити навчання і підприємницьку діяльність.

Програма навчання за кордоном у Франції

CEFAM French-American Business School
Кампус Денне навчання 1 - 12 місяці Січень 2020 Франція Ліон

Програма CEFAM Study Abroad дає студентам можливість проживати у Франції протягом року, семестру чи місяця під час навчання в коледжі.

Париж - французькі студії

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Франція Париж

Ця програма поєднує в собі суворе вивчення французької мови на вищому рівні з широким колом класів, які французькою мовою навчають виконані факультети. Ви також можете дізнатись, яке життя схоже на французьких студентів, пройшовши один або декілька курсів у місцевому університеті