Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Франція,, Nice

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

У 5-й за величиною місто у Франції, Ніцца є домом для більш ніж 300 000 жителів. Це Топ туристів у Франції завдяки своїй красі і клімату. У місті є кілька вищих навчальних закладів.

Курси і навчання: Франція,, Nice. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

заочне навчання або семестр у Франції

EF Gap Year
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці Відкритий конкурс Франція Paris Nice + 1 більше

Подорожуйте до Франції протягом семестру або року, щоб вивчити Місто вогнів або Французьку Рив'єру. Наші інтерактивні курси занурення гарантують ваш прогрес, таким чином, ви будете практикувати французькі, як ви піднімаєтеся на Ейфелеву вежу або замовити капучіно на Рю де Франс.

Ніцца - бізнес, сталий розвиток

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Франція Nice

Насолоджуйтесь тим, що може запропонувати Кот-д'Азур під час вивчення тем, що стосуються узбережжя Середземного моря, таких як сталість та імміграція, вдосконалення мовних навичок (досвіду не потрібно) та вивчення бізнесу з іншими іноземними студентами.

Nice Direct Reception - SKEMA Business School

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Франція Nice

Це ваша можливість жити і навчатися разом з учнями з Франції та всього світу, безпосередньо зараховуючись до бізнес-школи SKEMA. Найкращий бізнес-кампус SKEMA розташований у самому серці Софії Антиполіс, де ви будете безпосередньо зараховуватися на курси.

про кар'єру в Інтернет і мультимедіа ліцензії

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

Професійна ліцензія "Торгівля Інтернету і мультимедіа" надається ITECOM Art Design у співпраці з ВТУ Труа - Університет Реймс Шампань-Арденни.

рух дизайн

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

Рух Графічний дизайн і Motion Design, анімовані графічні елементи, такі як малюнки, піктограми, або друкарства, синхронізований звук.

веб-дизайн

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

Для того, щоб найкращим чином забезпечити їх зайнятість в цифровий, веб ITECOM навчання готує студентів для розробки і впровадження інтерактивних веб-сайтів. Вони визначають, план і підготувати графічний дизайн візуальної якості особистості.

комп'ютерна графіка

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

Публікація преси та реклам, пошук автономного графіка, відмінно оволодіння інструменту DTP, з істинними творчими якостями, сильним почуттям макета друку і чутливості до Інтернету-дизайну.

розробка веб-сайтів

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

В рамках інтернет-проектів, веб-розробник відповідає за величезної роботи, яка розширює аналіз вимог замовника для досягнення кінцевої архітектури, на основі стратегічних технічних рішень.

3D-анімації та досягнення

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Франція Nice

3D-анімація і CGI тепер присутня у всіх областях творчих зв'язків. Анімація сектора і реалізація 3D, викладається протягом трьох років, дозволяють готувати для цих методів. Це, природно, зосереджено на секторах цифрового створення: відеоігри та анімаційний фільм.

БТС графічного дизайну

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Франція Nice

Всупереч поширеній думці, «Графічний дизайн» не обмежується простий обробки «Діаграма» і естетиці різних засобів масової інформації, або «Друк» або «Digital». «Дизайн» саме по собі завжди був процес концептуалізації. Вже з початку 18 століття, графічний дизайн поєднує в собі «Проект і графіка» (Шефтсбері - 1712 закарпатцям).

прикраса

ITECOM Art Design NICE
Кампус Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Франція Nice

Дизайнер є особа, яку ви приймаєте, щоб перебудувати простір або місце, щоб жити. Вона повинна бути поруч з відкритим і творчим розумом. Його місія полягає в тому, щоб посилити ідентичність місця і прикрасити простір.

простір дизайн - дизайн інтер'єру

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 3 - 4 років Вересень 2019 Франція Nice

Він бере участь в розробці простору, його розвитку або реабілітації. Для того, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів, щоб допомогти відновити специфікації відповідно до вимог проекту. Вона повинна забезпечити злагодженість і актуальність в галузі житлового будівництва, комерційної архітектура, сценографія ...

Manaa

ITECOM Art Design NICE
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Nice

Базовий курс (Upgrade Applied Arts) є один рік: це фундаментальне зрушення в напрямку декоративно-прикладного мистецтва і дизайну досліджень.

Міжнародна зимова школа: КАТО

EPITECH
Кампус Денне навчання 2 тижні інформація Франція Paris Bordeaux Lille Lyon Marseille Montpellier Nancy Nantes Nice Rennes Strasbourg Toulouse-le-Château + 11 більше

З 22 січня по 2 лютого 2018 року. Тиждень 1: вбудоване програмування та прототипи. Тиждень 2: ідея проекту та завантажувальна програма

Європейська аспірантура - маркетинг (дуанти)

Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 Франція Nice Cannes-et-Clairan Agde + 2 більше

Для навчання майбутніх професійних маркетингових і комунікаційних цілей для цього Дис.