Filter
курс
Франція Ferrières-en-Brie Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Франція,, Ferrières-en-Brie

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Курси і навчання: Франція,, Ferrières-en-Brie. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Ferrières-en-Brie
Тип навчання
Форма навчання
Ferrieres Paris

Цей навчальний курс призначений для студентів та фахівців, які перекваліфікуються, ця програма навчання протягом повного дня проводиться більше 6 місяців та включає 2-міс ... [+]

FERRIÈRES SCHOOL ЗАПУСТИЄ НОВУ ПРОГРАМУ: СЕРТИФІКОВАНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ В БУЛАНГЕРІЇ!

ТАКОЖ ВИ прагнете стати АРТИСАН БАЙКЕР, відкрити хлібобулочні вироби в ФРАНЦІЇ або за кордоном, або станьте хлібобулочні вироби в престижній компанії, приймаючи програму інтенсивної підготовки? ФЕРРИЙРСЬКА ШКОЛА СЕРТИФІКОВАНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ У ВИКОРИСТАННІ Хліба ідеально підходить для вас!

Цей навчальний курс призначений для студентів та фахівців, які перекваліфікуються, ця програма навчання протягом повного дня проводиться більше 6 місяців та включає 2-місячну стажування в екосистемі Ferrières, яка складається з 4 ресторанів, готелю, кафе та прийомних кімнат .... [-]

Франція Ferrières-en-Brie
інформація
англійська,французький
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою