Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Управління охороною здоров'я курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Управління охороною здоров'я

Курс - навчальний шлях, який забезпечує офіційну інформацію по певній темі в академічній обстановці. Курси часто є гарним способом вивчення предметів, перш ніж зараховуватись до програми повної зайнятості.

Що таке курс управління охороною здоров'я? Дане поле вивчає управління та організацію програм охорони здоров'я для забезпечення ефективної медичної допомоги людям та громадам. Курси з цього предмету можуть включати лікарняні системи, державну охорону здоров'я, навички управління, політику в галузі охорони здоров'я, закони про охорону здоров'я, координацію та ефективність роботи в офісі. Ці теми є надзвичайно важливими для розробки нових покращених програм охорони здоров'я по всьому світу, щоб переконатись, що всі особи отримують своєчасну професійну медичну допомогу.

Після проведення курсу з управління охороною здоров'я студенти можуть виявити себе з підвищеною здатністю ефективно спілкуватися з іншими. Ці студенти, як правило, демонструють сильні навички управління та можуть приділяти увагу тонким деталям. Багато роботодавців шукають цих навичок у різних галузях.

Вартість зарахування на курс може залежати від ряду факторів, включаючи тип, місце розташування та розмір школи. Студенти завжди заохочуються звертатися до відділів прийому, щоб задавати питання або навчатися в онлайн-школах, щоб знайти найточнішу інформацію про навчання.

Після закінчення курсу управління охороною здоров'я студент може подумати про отримання вищої освіти в галузі, щоб забезпечити відповідну кар'єру. Роботодавці часто прагнуть учнів з вражаючим рівнем освіти і, при правильному резюме, студент може займатися кар'єрою як адміністратори охорони здоров'я, директори програм охорони здоров'я, керівники медсестер, адміністратори клінік, нагляд за амбулаторними послугами, директора з питань поведінкового здоров'я, страхові андеррайтери та соціальні адміністратори соціального забезпечення.

Курс може бути ефективним способом познайомити вас із галуззю управління охороною здоров'я. Курси часто доступні в коледжах, університетах та інших навчальних закладах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Управління охороною здоров'я

Mildred Elley

Медичні асистенти навчаються правильному телефонному етикету, як вітати пацієнтів, належним чином складати графіки та подати техніку, обробляти страхування, обробляти тек ... [+]

Медико-санітарні професії - це одне з найбільш швидкозростаючих кар'єрних родин у країні. Кафедра медичної допомоги пропонує три варіанти програми, одна ступінь та дві програми сертифікації.

Медичний асистентПрограма сертифікації клінічних медичних асистентівПрограма сертифікації асистента медичного відділу

Ці три програми медичного асистента підготують студентів до випускних посад в офісах лікарів та інших медичних установ. Ці курси допомагають розвинути навички, необхідні для успіху в галузі охорони здоров'я.... [-]

США Олбані Нью-Йорк Пітсфілд
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
International Career Institute

ICI дає можливість приєднатися до складної, але дуже повноцінної галузі медицини в якості медичного секретаря. Якщо ви дійсно зацікавлені в охороні здоров'я та медицині і ... [+]

ICI дає можливість приєднатися до складної, але дуже повноцінної галузі медицини в якості медичного секретаря. Якщо ви дійсно зацікавлені в охороні здоров'я та медицині і мають чудові навички обслуговування клієнтів, ви можете насолоджуватися успішну кар'єру в цій професії.

Зміст курсу Застосування принципів конфіденційності, безпеки та конфіденційності в медичному середовищі Ведення записів пацієнтів Управління запасами і поставок Підготовка та обробка медичних рахунків організуйте графіки Підтримувати безпеку на робочому місці медична термінологія Кар'єрні перспективи Кар'єрні перспективи ... [-]
Великобританія Лондон
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою